Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este 5-6 után ne egyek? 20l

Este 5-6 után ne egyek? 20l

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy ugyanolyan életmód mellett hirtelen elkezdett rám rakódni a fölösleg. Nem vagyok kövér, de van úszógumim. Fogyni akarok lehetőleg mindenhonnan.

Sportolok rendszeresen, de ezzel semmi változás. Sajnos nem tudom megtenni, hogy keveset egyek, mert a sport és a tanulás nagyon sok energiát vesz igénybe. Mennyire lenne hatásos ha a sport mellett este 5-6 után nem ennék már semmit?


2011. okt. 3. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

ha 8kor már lefekszel akkor ok. Lefekvés előtt 2órával ne egyél,bár én ennek sem vagyok a híve.

Én azt eszek amit és amikor akarok csak ne lépjem túl a napi kalórialimitemet.

2011. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem nem köll semmit se tulzásba vinni.se azt h vagy nagyon keveset eszel , vagy nagyon sokat tornázol.

Az nem egézséges ha pl 5-6 után nem eszel és kb 9 kor fekszesz le.Próbáld ugy beosztani hogy töbször egyél naponta és kevesebbet.Mert ha egyszer sokat adsza gyomrodnak , és utánna meg éhezteted , akkor a következö alkalomkor mikor eszel , a tested félreraktároz kalóriját, vagyis hízasz.Amiylen egyszerü a megoldás oylan nagyszerű.

2011. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rendszeres sport mellett az a felesleg nem izom véletlenül?
2011. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez az este 6 után nem eszem dolog nagyon egészségtelen, ha 9-10 között vagy még később fekszel le. Ha így csinálod, kb. 12 órán keresztül nem jutsz táplálékhoz, hosszú távon tönkreteszed vele a szervezetedet. Lefekvéstől számolj vissza kb. 2-2,5 órát, akkor kell vacsorázni, utána már célszerű semmit nem enni másnap reggelig, legfeljebb inni szabad (szénsavmentes vizet).
2011. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt az este 6 után nem eszem dolgot valaki hülye találta ki, aki megpróbálta racionális színben feltűntetni a koplalást. Szóval kb. annyira is hatásos, mint a koplalás.
2011. okt. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát ahogy elnézem eléggé ellene vagytok, én 6kor eszem utoljára és utána már nem vagyok éhes, pedig 10-11 fele fekszem, reggel fél7kor pedig reggelizem, és akkor sem vagyok farkaséhes.. de ti tudjátok

am mindenki szervezete más, az enyém szereti ezt a rendszert :)

2011. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

evés háború idején éhség kérdése. normális esetben annyit eszel, amennyit kell, és nem annyit, amennyire éppen vágysz (nézz szét az emberek között, milyen jól csinálják.. ők úgy.. esznek.)

Kérdező ne egyél 5 után. csak nem lesz pozitív hatása, de helyette lesz negatív.

2011. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!