Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan fogyasztószer, ami...

Van olyan fogyasztószer, ami vha már bevált nálatok?

Figyelt kérdés

Nem kérek kövezést, olvastam, hogy ezek a szerek többsége semmit sem ér.

Csak kíváncsi vagyok, hogy mindig van aki megveszi ezeket, de valóban hatást is eredményez?

Vitát kérlek ne indítsatok el! Maradjunk meg emberi mivoltunkban. Köszi!


2011. okt. 4. 14:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

15:18 vagyok, De ha végigolvastad őket akkor miért kérdezed meg mégis ugyanazt, és miért várod, hogy mást fognak írni?


Én is megkérdezhetném 2 naponta, hogy vaj vagy margarin, és tudom előre a választ, mert ugyanúgy szélsőségesen megosztja az embereket.


Ne várd az egyöntetű választ, mert az csak arra jön majd, hogy: Fogyókúra vagy diéta?

2011. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
igazad van nem tom mit kell itt vitázgatni!!!(valószínűleg azért kattintott rá amiért én is meg mindenki más,érdekelte hogy van e valami akinek hatásos volt....azt hogy miért az már mindenkinek saját dolga!)
2011. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!