Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez a program, amit most...

Jó ez a program, amit most csinálok? Hogy fogyjak le a leggyorsabban?

Figyelt kérdés

Napi étrendem: 2x1 müzliszelet, összesen 10-15dkg főzelék + csirkemell. E mellet legalább 3 liter vizet iszok meg naponta. Igyekszek beiktatni egy 5 perces nagyon intenzív kardio edzést + 15km biciklizést.78 kilóról kezdtem,5 nap után 74 vagyok.65 kiló lenne az ideális testsúlyom vagyis még 9 kilót kell leadnom. Jó-e a "programom"?


Vagy pl. müzliszelet, főzelék helyett kevesebb kalóriát tartalmazó ételt egyek? Ha igen, mit? Gondolom most, hogy így leadtam 4 kilót, fokozatosan le fog lassulni a fogyás. Ez kb. hogy szokott történni, ha tartom azt, amit eddig is; mennyi idő kell még ahhoz, hogy lemenjen a maradék 9 kiló?

Köszönöm előre is.


2009. ápr. 28. 18:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy lehetne ennél sokkal egészségesebb is a diétám, de ezt a 20-30 napot ki fogom bírni, az ég világon nem lesz tőle semmi bajom. Ha elértem az ideális testsúlyt, majd összeállítok egy egészséges étrendet. Most egyedül az érdekel, hogy hogyan adhatnám le a lehető leggyorsabban (és ezt most szó szerint értem) azt a maradék 9 kilót.
2009. ápr. 28. 18:16
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


A barátnőm ettől a diétától az első 15 nap után 10 kilóval volt kevesebb. Én is nekiálltam, de elhatároztam, hogy a végéig nem állok mérlegre, szóval én még nem tudom, de már sok helyen érzem, hogy eltűntek a hurkáimból. Eléggé elviselhető a diéta, a kétszersültből néha egy-két darabbal többet eszem, de azt a barátnőm is. Sőt, még tejeskávézott is mellette kb napi 4x. Sok sikert, ha esetleg kipróbálod!

2009. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!