Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, semmi nem jött...

Mit tegyek, semmi nem jött be, de nem akarok kövér maradni?! 15/L

Figyelt kérdés
Tavasztól egészen augusztusig azt csináltam,hogy inkább csak zöldséget,gyümölcsöt ettem,cukros/zsíros ételeket egyáltalán nem.utána ettem nagyjából mindent,de többször keveset,így se látszott rajtam semmit.Persze mozogtam is mellette...Mostanában meg alig tudok enni,mert bűntudatom/hányingerem lesz tőle.Mit próbálhatnék még?
2011. okt. 5. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Először is nyugodj meg!

Én kövér gyerek voltam!Elkezdtem edzeni és azt gondoltam majd fogyok.De nem!

Próbáltam rendesen étkezni, de ez köztudott, hogy nagyon sokba kerül!De nem adtam fel.Rengeteg táplálékkiegészítőt és csodaszert kipróbáltam, de nem sok eredménnyel!És visszatértem a testépítés őskorába!!!

Jó kaják és kemény edzés.

Nem lettem sovány, de jól éreztem magam és rájöttem arra, hogy nem vagyok már kövér, csak minden izmom nőtt és eloszlott a felesleg is!

Az étrendeden kell változtatnod!

Nézz meg egy testépítőt és rájössz, hogy nem esznek zöldséget, gyümölcsöt.Nincs benn semmi nekik való!Csak cukor és szénhidrát!(ATKINS diéta erről szól)

Hanem a testsúlyukhoz számolva kilónként 2-3 g fehérjét erőltetik!

Ezt a legkönnyebb a testépítőknek szánt fehérjével viheted be a rengeteg hús mellé!(tejsavó fehérje)

Napi 2-3 turmix és sport az étrended átalakítása mellé javasolt!

Ezt nálam okosabb edzők segítségével könnyen megoldhatod!

2011. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

azért egy 15 éves ne úgy étkezzen mint egy testépítő,mert igenis szüksége van zöldségekre meg gyümölcsökre.

szerintem menj el a háziorvosodhoz és kérj vérvételre beutalót,mert az is lehet,hogy a hormonjaiddal van probléma és azért nem fogysz.

plusz ha csak zöldségeken és gyümölcsökön éltél és semi mást nem ettél akkor meg azért nem fogytál mert takarékra kapcsolt az anyagcseréd mert nem vittél be megfelelő mennyiségű táplálékot.

2011. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

és mit sportoltál?

alapadataid? mennyit akarsz fogyni?

mi volt a konkrét fogyókúrás étrended? írd le egy tipikus napodat!

2011. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valami hasonló cipőben járok én is.

A múltkoriban találkoztam egy ismerőssel, tavasz óta leadott magáról kb. 20 kg-ot, kérdeztem hogyan csinálta. A válasz: áttért a glutén-mentes kajákra.

Utána néztem a net-en. Egyik oldalt ahogy megnyitottam, valami dr.-nő írja, hogy a glutén-érzékenység (lisztérzékenység) legenyhébb formája, amit ők még nem tekintenek általuk kezelendő betegségnek, bizonyos mértékű elhízás.

Nézz utána a net-en te is, ha gondolod, próbáld meg. Másoktól is hallottam később, hogy ezzel a táplálkozási renddel símán le tudtak adni magukról néhány hónap alatt 15-20 kg-ot is.

2011. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Persze mozogtam is mellette."


Mit és mennyit? 15 évesen a szervezetednek mindenből rengeteg kell: rengeteg kaja és rengeteg sport. Esetedben a rengeteg kaja persze legyen kicsit kevesebb, a rengeteg sport viszont több! A tesiórákat becsülettel dolgozd végig, és amellett még minden nap legalább egy órát sportolj! Ez lehet bármi, mondjuk azért ne a sakk :)

Az a legjobb, ha amikor van tesiórád, akkor scak egy órát sportolsz pluszban, amikor nincs, akkor kettőt. Kérdezd meg az iskolában, milyen lehetőségek vannak sportra, biztos van kézilabda például.

2011. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Így van, egy 15 éves lány NEM testépítő, és nem is kell úgy étkeznie, mintha az lenne. Az, hogy valaki testépítő, még nem jelenti azt, hogy egészséges.

Ha nálad okosabb emberektől kérne tanácsot a kérdező, az tényleg jó lenne. Mert a napi húszabálás "mellékhatásairól", a szerezhető betegségekről (anyagcserezavar, köszvény stb.) egy szót sem írtál. Pedig attól még léteznek, hogy te meg még sokan nem tudják, vagy nem akarnak tudomást venni róla.

És a táplálékkiegészítő (műanyag) sem jobb, mint a gyümölcs (bár kétségtelen, hogy másra való), sőt.

2011. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!