Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen így ez az étrend?

Milyen így ez az étrend?

Figyelt kérdés

Csak úgy elöljáróban: rendszeresen mozgok, viszont jó lenne fogynom, amit csak mozgással egyszerűen nem tudok elérni. Enni nem szoktam hatalmas mennyiségeket, de általában mindent megeszek, amit megkívánok (itt a hiba talán). Szóval úgy gondoltam, hogy a kalóriaszámlálást egyébként is sokat írjátok itt, így kipróbálom.

Ezen kívül szeretném, ha véleményeznétek a mai nap elfogyasztottakat. (Jó -e így, miből kéne többet, miből kevesebbet stb)

Reggeli: fél vizes zsemle, 2 szelet csemege főtt karaj, vajkrém, 15 dkg paradicsom, tejeskávé (kb 2 dl tejjel, édesítőszer és cukor nélkül)

Tízórai: 5db korpás keksz, egy alma (kb 10 dkg), egy körte (kb 15 dkg)

Ebéd- töltött cukkini (darált husival volt töltve, a tetején pedig kevés tejföl és reszelt sajt) ez nagyjából 28 dkg volt, viszont a kalóriértékét nem tudom, a hasonló kaják alapján olyan 950 körül mondanám. Szerintetek ez helytálló?

Uzsonna: 1 barack (kb 10 dkg)

Vacsora: fél vizes zsemle, hússaláta és egy kocka málnás 70%os étcsoki

Összességében ezt 1628 kcalnak számoltam. Itt is az a kérdésem, h kb jól számoltam -e.

Egyébként egy internetes kalkulátor szerint 1734,24 kcalt fogyaszthatok a súlycsökkenéshez, szóval ha minden igaz, ebben benne voltam.

Ezen kívül még futottam ma egy órát, kb 9 km lehetett.

21/L (163 cm, 65 kg)


2011. okt. 5. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de azt hol tudtad megnézni, h mennyi kalóriára van szükséged ahhoz h fogyj?
2011. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt a linket is itt ajánlotta valaki egyébként :) Csak a végén állítsd át a fontokat kilogrammra!

2011. okt. 5. 21:22
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

Szia!

Én 2,5hete diétázom é tornázom! Már 3kg lement, hasból 5cm, fenékből és combból 2-2cm.

A diéta amit követek, Update 1, de nem vásárolom meg a terméküket,mert drágák, viszont a kódokat betartom,csak 1es kódú ételeket fogyasztok! Délelőtt 10kor reggeli, 2kor ebéd, fél6kor vacsi. Sok víz! Cukor helyett édesítő, liszt NINCS!Se tészta,se süti,se burgonya,se rizs! Puffasztott rizset vagy búzát lehet enni. Ha küldesz nekem egy email címet,akkor elküldöm neked az elmúlt 2,5 hét étrendjét! Ami naon fontos, este 6 után semmit ne egyél!! Almát se! CSAK víz iható, semmi más. Még citromos víz se,mert este a szervezet minden ízt táplálékként fog fel...

Reggel-este Rubint Rékával tornázom.

Jah és én is számolom a kalóriákat mellette, de 1181kcal jött ki nekem egy programmal, 160cm vagyok 63kg. Úgyh 1700 az sok szerintem. Bár ha fizikai munkát végzel,akkor más a helyzet

2011. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

" Ami naon fontos, este 6 után semmit ne egyél!! Almát se! CSAK víz iható, semmi más. Még citromos víz se,mert este a szervezet minden ízt táplálékként fog fel...

"


Úristen...azt hittem hogy már minden hülyeséget hallottam és olvastam,de ez...pff.

Én fogyi idején minden egyes nap vacsiztam 8-9óra körül,párolt zöldség,csirekmell,túró, de volt hogy hot dogot vagy gyros pitát és fél év alatt mégis fogytam 30kg-t :)

2011. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod! Ha a kérdés alján lévő 'Privát e-mail a kérdés kiírójának'-ra rákattintasz, tudsz nekem emailt küldeni. Amit nagyon megköszönök, mert kíváncsi lennék rá.

Azon a kalkulálós oldalon azt írták, hogy 1200 kalóriánál kevesebbet nem javasolt bevinni, de nem végzek fizikai munkát sem, csak tanulok, de heti 5-6szor egy órát szoktam ált. mozogni.

Másrészt ha este hatkor eszem utoljára (és mondjuk 11, éjfél körül fekszem le), akkor egyrészt nem tudok aludni, annyira éhes vagyok, másnap reggel pedig sajgó gyomorral kelek, szóval ez nálam sajnos nem működik. (Tudom, ez kifogás- szagú, de tényleg ez van, mazochista pedig nem vagyok)

És köszönöm mégegyszer a választ, és a hasznos infokat, hiszen azért kérdeztem, h tanuljak belőle. :)

2011. okt. 5. 21:37
 6/14 anonim ***** válasza:
11%

21:33

Neked lehet volt miből... nekünk azért olyan nagy feleslegünk NINCS:D

És amúgy ne haragudj,de ezt nem 1 diplomás dietetikus mondta nekem, akik lehet többet tudnak róla..

Örülök,h neked bejött az, nekem fogyi alatt kizárt mondjuk a hot-dog, főleg este 8-9kor.

2011. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

21:33

Akkor te ezek szerint az se tudod, h heti 0,7kg fogyás a normális,vagyis ZSÍRBÓL ennyit tudsz fogyni, ennél több,már izom:S:S Szóval fél év alatt nagyon max 20kg-ot tudtál fogyni ZSÍRBÓL... a többi csak "izomfogyás"

2011. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát, nem az volt a célom, hogy vitát generáljak, csak néhány kérdésre szerettem volna választ kapni.
2011. okt. 6. 15:55
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze,te már csak tudod hogy 0,7kiló normális és akkor fogyok zsírból,mi? 170cm vagyok 87kg,ról indultam, és most vagyok 57kg. Ha tetszik ha nem,csak nagyon minimális zsír maradt rajtam.


20kg-t fogytam izomból? Bakker akkor én egy színizom vadállat voltam,mi? -.-"

És igen,az utolsó kilóimat is úgy adtam le hogy volt hogy este hot dogot ettem,amit én készítettem és tudtam a kalóriaértékét,ezzel beleférve a napi limitbe.

2011. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs,a zsírt írtad -20kg-nak. De akkoris aki fogyózik az mindenképpen veszít izmot is. Én is biztosan vesztettem valamennyit hiába ment az intenzív kardió és a súlyzós és saját testsúlyos edzések,mellette a tömény fehérje.
2011. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!