Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legmegfelelőb...

Szerintetek mi a legmegfelelőbb zsoké étrend?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ugye a zsokéknak keveset kell enniük, én zsoké szeretnék lenni, viszont nem szeretném a szervezetemet károsítani azzal, hogy nem eszek szinte semmit. Egészségesen akarom megtartani az alacsony súlyomat.
2011. okt. 23. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
sima tömeg tartó étrend, semmi spéci. enni nem keveset kell, hanem annyit, amennyivel célod van. ha keveset eszik (a zsoké) akkor fogyni fogy. de az relatív, hogy nekem meg neked mi a kevés.
2011. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) igyekszem csak annyit enni, amennyitől nem vagyok éhes és nem telezabálni magamat. És igyekszem kicsit alacsonyabb zsírtartalmű ételeket enni, de mondjuk amikor anyukám ilyen finomakat főz itthon....... nem bírom megállni, hogy ne egyek belőlük. Viszont akkor anyuföztjeiből is kevesebbet eszem, amitől épp nem vagyok éhes.
2011. okt. 24. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!