Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétával és sok futással le...

Diétával és sok futással le tudok én is fogyni?

Figyelt kérdés

Sajnos genetikailag vastagabb vagyok,szélesebb a vállam,a csípőm,erős a csontozatom,de nem tagadom,van rajtam felesleg.Legjobban a lábaimat utálom mint 2 tuskó kb.Se a diétát se a sportot nem vittem túlzásba sosem,szeretek enni,mozogni annál kevésbé,de most elhatároztam magam,hogy ha törik ha szakad egészségesen fogok enni és sokat fogok sportolni.Futásra gondoltam,illetve ellipszis trénerezésre.ha heti 4x-5x is edzek 40 perceket,fogok vékonyodni?Le fog menni rólam a háj?

18/L


2011. okt. 5. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A háj nem tűnik el, ha továbbra is sokat falsz.
2011. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyszerre csak egyvalamibe kezdj bele! És elsőnek inkább a mozgást ajánlom. Ha rendszeresen mozogsz, és az étrended marad, akkor elkezdesz majd leadni, változni az alakod. Aztán ahogy nő az állóképességed, többet tudsz és kívánsz is mozogni. Menetközben meg jó eséllyel más kajákat fogsz kívánni, lehet, hogy az étrendváltozás jön magától is.

Csak fokozatosan kezdd, különben megárt! Nézd meg a [link] oldalt, ott van kezdő edzésprogram.

2011. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!