Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki update-tel...

Van itt olyan, aki update-tel fogyott? Elmondaná? Részletezve lenn?

Figyelt kérdés

szóval eddig fogytam 13-15kg-ot, de nem megy tovább...gondoltam belevágok az update-be, meg elmegyek majd sportolni is heti 4X 1-1,5 órát

kérdésem az lenne, hogy mennyibe kerül mondjuk hetente vagy havonta csak update-et enni? sajnos nincs sok pénzem, egyetemista lévén, de megpróbálnám kiszorítani.

Valamint a következő kérdés, hogy mennyi idő alatt fogok akár cmben, akár kgban, akár tükörben eredményt látni?


Lehet pl. rendelni valahonnan napi update-kaját? Vagy elég ha pékségben veszek pl. ilyen kenyeret meg hozzá update szalámit vagy valamit, esetleg néha pudingot/joghurtot (update-est) ?

(mondjuk néha becsúszna lehet kis mértékben a rendes főtt kaja is)


Jelenleg 160cm és 70-72kg vagyok, olyan 57 szeretnék lenni, de a 60al is megelégednék!


Nagyon köszi, ha segítesz!


2011. okt. 6. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze, hogy van. rubintos rékának hívják...
2011. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem sokkal jobban jársz, ha normális ételeket eszel, nem pedig az ő termékeit veszed. Vagyis itt gondolok a napi kb. 5ször étkezésre, reggelire szénhidrát (tk kenyér, vagy zabpehely), tízóraira: gyümölcs, ebédre: csirkemell, saláta (pici barna rizs mehet hozzá), délután és este meg csak fehérje (túró, sovány hús, sovány sajt, kefir, tojás, fehérjeturmix). Valószínűleg hatásosabb is, és sokkal egészségesebb lesz + több pénzt tudsz megspórolni.


Amúgy ha már mindenképpen norbit akarod csinálni, ne a termékeit vedd meg, csak tartsd be a kódokat.


Nekem elsősorban a bajom vele, hogy 1-es kódból nem tart semmilyen korlátozást a rendszere, vagyis elméletileg bármennyit ehetsz a legtöbb sajtból is, tejfölből, tejszínből, update tésztákból stb. És ezekben azért bőven van kalória.

Én azt gondolom, ha valaki fogyni szeretne, igenis kénytelen lemondani ételekről vagy nagyon odafigyelni a mennyiségekre.

2011. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Először is: a tészta 3as kódú, ugyanúgy mint a tejszín... A sajtból meg csak a zsírszegény 1es,szóval azok a kis lapocskák már 3as kódú..

Egyébként én az update 1et követem már 2,5 hete, és már 3kg-ot fogytam... 5cm ment le a hasamról, 2-2 a combomról és a fenekemről. De a terméküket nem veszem meg,mert drága, csak a kódokat tartom be,számolom a kalóriákat is 1180at ehetek 1 nap... 3szor étkezem. Reggel-este Rékára tornázom... Egyedül a liszt amit venni fogok, h ehessek sütit, csinálhassak nokedlit stb...

cukor helyett édesítőt használj.

2011. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az update tészta nem 3-as kódú, hanem 1-es. Tejszínt pedig nyugodtan lehet használni update 1-es ételeknél. Nézd csak meg néhány receptjüket.

Sajtból pedig baromira nem csak a zsírszegény 1-es. A legújabb könyvében szinte minden sajt 1-es: gouda, edami, camembert, gomolyasajt stb. Ezek nem éppen sovány sajtok. Szóval mielőtt kötekedsz, nézz utána alaposabban a dolgoknak.

2011. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
azt vágjátok hogy ennek semmi dietetikai, táplálkozástudományi alapja nincs? :D értelmes vita.
2011. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ne egyél gyorskaját, először is...
2011. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kaki módszer, én mégis fogyok norbiékkal.

[link] innen rendelem az ebédemet

Engem sem vet fel a pénz, ezért amit tudok, nem norbisat veszek, de pl a kenyér csak az övék ehető... túró rudi, kakaós csiga, csokis jégkrém... Néha úgy érzem, minden pénzt megér, hogy ehetem este! :)

Ha csak 1-es kódú ételeket eszel, és napi 150 g szénhidrát a max, akkor TUTI a fogyás.

2011. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

szall ha innen rendelem az ebédet, pl. levest meg tésztát/főzeléket és csak azt eszem egy nap, az okÉ, mondjuk nem egyszerre, hanem a főételt ebédre, levest meg este?


ki is szállítanak? pécstől 20kmre lakom, az nem kerül sokba, ha házhoz kérem?

2011. okt. 6. 23:29
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

kicsit alkoholos állapot ellenére.. amit írok nagyjából reális.

értsétek már meg, hogy 1 adag norbis kaja valakinek, aki egész nap a kiba.szott irodában ül, az lehet zsírnöveléshez elég, míg egy sportolónak meg éhezéshez is kevés! teljesen elvonatkoztattok a valóságtól és a személyes igényektől.. istenem.. szegénykéim :/


ha sikerült helyesen írni, akkor köszönet a google chrome helyesírás ellenőrzőjének .D

2011. okt. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező! Mi lenne, ha nem a kajától várnád a csodát? Menj el szépen kondi terembe, olcsóbb, mint ilyen hülyeségeket venni. Nagyon jó, hogy eddig ilyen sokat lefogytál GYÓGYSZERREL, de kíváncsi vagyok, mikor jön vissza... ÉS nem fogod a kívánt hatást elérni, ha nem mozogsz semmit...
2011. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!