Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek elég napi 100...

Szerintetek elég napi 100 felülés hogy laposabb legyen a hasam?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 20:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és napi 30 perc - 1óra biciklizés
2011. okt. 6. 20:39
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ.. Ha zsír van a hasadon akkor nem felülést kell csinálnod, hanem pl. ahogy írtad szobabiciklizni. Ha kidülled a hasfalad, az az gyenge és meg van ereszkedve, akkor felülés, de ahelyett is mehet inkább hasprés, kb. 200(4x50).
2011. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és a rendes biciklizés is megfelel szerinted ?
2011. okt. 6. 21:00
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]

kb így nézki

2011. okt. 6. 21:04
 5/11 anonim ***** válasza:

nyami :D


ha hasizmokat akarsz az irány jó, viszont a hasnak adni kell hogy fejlődjön, váltogasd szerintem a gyakorlatokat hasprés lábemelés meg ilyen oldalas felülés miegymás.

2011. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ui: igen a rendes biciklizés is ugyanolyan jó, meg szinte bármilyen folyamatos mozgásforma amit bírsz 1 szűk óráig csinálni.
2011. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Aztadejópasivok válasza:
21%
Hát 100 felülés szánalmasan kevés már bocsi.Mikor én kicsit meghíztam és kellett a kockahas nyárra napi min 500-at csináltam reggel és este is de volt hogy 8-900is becsúszott csakannyit mondok 2 hét után már látható eredmény volt és 3hónapon belül kockahas.Csak kitartás kérdése :D
2011. okt. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
meg étrendé, mert 900 hasizom gyak. már tényleg nem kevés, de ha jó sokat zabálsz mellette, akkor simán lehet hízni napi 900 hasprés/felülés mellett.
2011. okt. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem szokásom sokat enni .. sőőt inkább túl kevés amit eszek .. !

de én nem akarok minden áron kockás hasat csak kicsit laposabbat , és formásabbat

2011. okt. 7. 09:00
 10/11 anonim ***** válasza:

és ahhoz jó ha keveset eszel?

csak tegyük fel, hogy tényleg viszonylag keveset eszel. 2 lehetőség van. vagy fogyni fogsz, megy le a hasadról is (laposabb lesz) de mivel szétnézhetsz az oldalon, láthatod hogy mennyi ember küzd ezért, gyógyszereket is szednének stb. mert nem egy könnyű dolog, könnyen átcsúszhatsz oda, hogy aránylag túl keveset eszel, és pont zsírt raktároz a szervezeted, vagy nem is eszel keveset, és nincs fogyás.

2011. okt. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!