Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Laposabb hasat szeretnék,...

Laposabb hasat szeretnék, mivel tudom elérni?

Figyelt kérdés
170cm és 54kg vagyok.Igazából a hasamon van egy kis felesleg(olyan mintha sörhasam lenne..de azért ne úgy gondoljátok el,mint amilyen egy öreg pasinak van..:DD),de nem tudom,hogy tudnék megszabadulni tőle...már próbáltam a felüléseket és a diétát is de tartom ezt a súlyt mit csináljak?Írjátok le létszíves,hogy ti hogy tudtátok elérni,ha valami testedzéssel akkor azt részletesen.Köszi.:))
2011. aug. 11. 21:28
 1/9 bix ***** válasza:
81%

te vagy az első szerintem itt aki megkérdezte. nem is értem a kereső tényleg nem dobott semmi? hihetetlen. tudod mit akkor adok neked egy kis munkát. Csökkentett kalóriatartalmú diéta, és lehetőleg súlyzós edzések mellett végzett intervallumos futás. megsúgom mindegyik megvan a googlival. keresel egy olyan oldalt amivel nagyságrendileg kiszámolod hogy mennyi kalória kell neked, segítek annyit hogy orvoslexikon.hu-n lesz, aztán keresel egy olyan oldalt ami a kcal értékei vannak megadva a kajáknak, aztán megkeresed hogy mi az az intervallumos futás, és a body.builder-en pedig keresel egy edzéstervet magadnak.


ennyire egyszerű. vagy leírhatom neked kb 10 oldalban hogy mit egyél milyen gyakorlatokat végezz, stb.

2011. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nos,neten már néztem de nem találtam semmi olyan hasznosat,amit használni tudnék...másokra vagyok kíváncsi akiknek ugyan ez volt a problémája,és hogy ők mit tettek..

Amúgy köszönöm,h leírtad.:))

2011. aug. 11. 21:48
 3/9 bix ***** válasza:

ahham tehát akkor nem sikerült eljutni az

[link]

edzésig

az

[link]

intervallumos futáson át


[link]


a kiszámításig


és a kcal.hu ig.


itt konkrétan minden kérdésedre választ kaptál volna, vagy amit nem értesz megmagyaráztam volna szívesen, de ha 2 perc guglizás nem megy, akkor tök mindegy


érdemes még feltenni a kérdést a sport topikban, tuti segítenek:D

2011. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bix ***** válasza:

mondom a kiszámításig

[link]

2011. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tényleg köszönöm szépen.:)))

És igen 2 perc guglizás nem megy..;P

2011. aug. 11. 22:16
 6/9 bix ***** válasza:
hát akkor neked bizony soha nem lesz lapos hasad.
2011. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most miért vagy ilyen?Csak megkérdeztem,azt hittem,hogy normális válaszok érkeznek,és igen sokat segítettél.Holnaptól kezdem is a dolgokat.:))Csak nem értem miért kell ilyennek lenni...
2011. aug. 11. 22:32
 8/9 bix ***** válasza:

azért mert lapos hasad csak nagyon alacsony testzsír százalékon lesz. ahhoz iszonyat meló kell, ahhoz meg nem kevés tudás. elég ha nem jó a kajád és vagy soha nem fogysz annyit, vagy csak iszonyat izomveszteség mellett... szívesen segítek olyan embernek aki képes valamit legalább önállóan tenni az ügy érdekében. nagy fába vágtad a fejszédet, és ha tetszik ha nem meg kell tanulnod pár alapvetőd dolgot. ha ezek nélkül állsz neki akkor elég sok helyen el tudsz hasalni vele.


sok sikert

2011. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hozzászokhattatok volna, hogy ez a bix fiú nem egy agytröszt arrogáns, és b...ó. gondolom egy nagydarab fickó, akinek se csaja semmi órákig ráér ülni a gép előtt.
2011. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!