Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki írna pár gyakorlatot?

Valaki írna pár gyakorlatot?

Figyelt kérdés
Azt szeretném ha írnátok nekem technikákat hogyan fogyhatnék derékről illetve combról ugyan is ott elég vastag vagyok :S léci valaki írjon rá pár mozdulatsort meg mondjuk hogy miből mennyit :)
2011. okt. 7. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs helyi fogyás, nem tudsz csak onnan fogyni. Egyél egészségesebb és kevesebbet, mozogj és akkor lemegy.
2011. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, de úgy tudom vannak gyakorlatok amik kifejezetten csak egy egy részre dolgoznak
2011. okt. 7. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod:) Max egy helyen izmosít, de nem fogyaszt. Fogyást csak kalória deficittel érhetsz el( többet égetsz el, mint amennyit megeszel)
2011. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ahha :D hát tényleg nagy különbség köszönöm szóval mehet minden ami éget ^^
2011. okt. 7. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába gyúrsz hasra, izmos lesz, de háj ott marad felette. Tehát, a hájat kell leadni, azt pedig csak megfelelő táplálkozással lehet. Csináld úgy, hogy diéta, plusz az említett területekre edzel, aztán menni fog :-)
2011. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!