Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez súlytartás szempontjából...

Ez súlytartás szempontjából milyen volt mára? Sok, kevés?

Figyelt kérdés

Reggeli: 3 dl (2,8%-os tej), 30 gramm zabpehely, egy alma

Tízórai: egy fürt szőlő.

Ebéd: töltött paprika (egy közepes méretű gombóc, két merőkanál paradicsomszósz)

Uzsonna: 4 nagy szelet süti (recept: 10 dkg cukor, 31 dkg, liszt, egy csomag sütőpor, 16 dkg zsír- ez összesen kb. 12 szelet)

ez egyelőre milyen volt? sok, kevés? mit egyek vacsorára?

162 cmvagyok 47 kg és 15 éves:D


2011. okt. 8. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
vacsorára egyél zöldségeket túróval/joghurttal, tojás, hal, hús
2011. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem volt jó ötlet sütiket enni uzsira,de mivel csak 47kg vagy nem is baj felszedsz 1-2kg-ot..
2011. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok
2011. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ANOREXIÁS vagy, szóval még egyél! Phanie, attól ,h nem írod ki a neved, tudjuk, h te vagy az.
2011. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Özönhaj válasza:

Nem anorexiás, én is 46 kg vagyok, alacsony nőnek ez teljesen normális. Feltételezem, nő nemű vagy, bocs, ha nem.

Egyébként ajánlom a kalóriabázis oldalt, ahol konkrétan kiszámolhatod hány kalóriát ettél egy nap, és azt is, hogy úgy általában és persze hogy aznap mennyire van/lett volna szükséged, így ezt jól le tudod mérni, és meg is kapod a kérdésedre a választ. :)

Erre így más egyébként nem valószínű, hogy tud válaszolni, mert nem tudja milyen életmódot folytatsz, nem mindegy, hogy ülő tevékenységet folytatsz, vagy sportolsz.

De én pl nem érzem jól magam súlyfelesleggel, mert általában hasra hízok, és egy-két kiló is meglátszik rajtam, az a baj. Úgyhogy, ha te is ilyennek érzed magad, akkor inkább a mennyiségre figyelj, ne egyél sokat, csak visszafogottan, elosztva egy napon belül, és a süti-csokizást is vissza kell fognod, ha nem akarsz hízni. :)

2013. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!