Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon félek. Lassan 2honapja...

Nagyon félek. Lassan 2honapja minden nap leg kevesebb 1400 ugrást csinálok ugrokötélel ha eszek valami édeséget akkor 2000-2800at. Olvasd végig lácci nagyon fontos?

Figyelt kérdés
és miota ezt csinálom nem jött meg...:S az orvos nemtudja miért semmit se irt fel azt monta tornátol nem lehet de azt olvastam valahol hogy ez káros a méhre vagy mire és ha abba hagyom ezt mert tényleg ez jo könnyü is és izadok vele akkor hogy fogyjak le? igyis nem megy le a hasam. hullahop karikázok is de azt nem mindig.és futni utálok enni imádok:D. azt olvasom mindenhol hogy sokszor kevesett egyek de ez baromság mer ha a kedvenc ételemet eszem nem tudok kevesett enni belöle amikor még ot van elöttem egy csomo... nemtudom mitcsináljak segitsetek és mit egyek tök fözeléket lehet? és milyen kenyeret vegyek?fehéret már nem eszek barna magvas(zacskosat szoktam)
2009. ápr. 29. 21:09
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
eddig fogytam kb 3kilot most 50vagyok de nem vagyok sovány ott van a nagy hasam:S centibe lehet hogy semmit se fogytam hogy kell centibe fogyni? és amugy 19éves vagyok lány és 157cm körül
2009. ápr. 29. 21:10
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Tanácsot sajna nem tudok adni, csak azt tudom mondani, hogy én már rég abbahagytam volna, mert nem tenném tönkre magam, hogy nem jön meg... :S Amúgy a testtömegindex szerint tökéletesen ideális súlyod van...
2009. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
ugy utálom már ezt az egészet olyan mintha nekem soha nem lehetne lapos hasam:S és még ezis idegesit hogy lassan 2honapja nem jöt meg és a mozgást meg nem akarom aba hagyni ha 1napig pl nem ugrálokötelezek másnap duplát csináltam eddig az=2800ugrás nem semmi megcsinálni de jó idötöltés:D
2009. ápr. 29. 21:18
 4/37 A kérdező kommentje:
dee ha látnál nem ezt mondanád:S
2009. ápr. 29. 21:18
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok. Egyébként nem vagyok ilyenben jártas, de ha ugrálsz, akkor nem a lábad dolgozik?
2009. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
de akkor eztért nem jön meg? és akik minden nap tornáznak rubint réka meg ezek? azokal mivan nekik se jön meg soha?:D
2009. ápr. 29. 21:19
 7/37 anonim ***** válasza:
92%
De ők gondolom mellette olyan életmódot folytatnak, egészségesen étkeznek. Az összes izmukat megmozgatják... Nem csak ugyanazt az egy gyakorlatot csinálják...
2009. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
igen a lábam dolgozik
2009. ápr. 29. 21:31
 9/37 anonim ***** válasza:
90%
157 cm-esen az 50 kiló nem sok!Ilyen az alkatod, hagyd abba a fogyókúrát, látod az egészséged is rámegy!
2009. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is teljesen ideális a testsúlyod. Tudod, ez a genetika dolog úgy működik, ha az "anyajelölt" veszélyben van, túlhajszolt, az adrenalin felszapodorik a vérében, akkor a természet arra következtet, hogy nem tudna megvédeni egy kisbabát, mert a környezete veszélyes. Tehát terméketlenné válik arra az időre. Azt javaslom ha mindenképpen tornázni akarsz, fordult edzőhöz, aki kiszabja a napi adagodat változatos formában, de a napi 2800 at ne említsd neki, mert kitépi a haját. Fokozatosság és észszerűség mindenekelőtt. ( feltéve ha akarsz gyereket szülni)
2009. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!