Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étrendhez segítséget?

Étrendhez segítséget?

Figyelt kérdés

Éppen a mai napon kezdtem el az akupunktúrás fogyókúrát - sok rosszat hallottam róla - jót is - most kipróbálom, hogy milyen. Igaz most eléggé rossz, hogy nem ehetek azt meg annyit amennyit én akarok.

A lényegre térek:

Lenne néhány dolog az étrenddel kapcsolatban - az az étrendes könyv, amit kapnék pont elfogyott lesz pénteken, de addig is...

Pl: tojást lehet enni főve, de pl ha teflonban megsütöm ahhoz lehet használni kevés napraforgóolajat vagy sem? Mert most déltől nem ettem - estére most ilyet ettem viszont kovászos ubival, kenyér nélkül - lehet, hogy nem volt jó ötlet, de a leveshez a gyomromnak nem volt egyáltalán hangulata.

Fagyasztott halat milyen módon lehet elkészíteni? Mert arról egy másik kis könyv nem ír semmit se. Ha pl. körözöttet akarok készíteni akkor zsírszegény túróból és ugyanilyen tejfölből lehet csinálni?

Azt mondták, hogy hüvelyeseket ne nagyon egyek, rántásos ételeket egyáltalán.

Tippek akupunktúrás fogyókúra étrendhez? Amikről még idáig nem hallottam. Eléggé imádom a hasamat - tudom, hogy keveset meghatározott időben meg a kalóriaszámokra is oda kell figyelnem, de mégis miket lehet töménytelen mennyiségben enni? Ami nem is hizlal :S

Köszönöm szépen a segítséget!


2011. júl. 13. 17:39
 1/1 A kérdező kommentje:
Pl nyersen zöldségeket bármikor ehetek? Mert sajnos ismervén magam úgyis nassolni vágyok majd - és édesség helyett nyers zöldség az jó lenne? Meg gyümölcsből pl mennyi lehetne a megengedett egy napra? Estére azt mondták, hogy ne egyek gyümölcsöt.
2011. júl. 13. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!