Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kcal lehetett amit ma...

Hány kcal lehetett amit ma megettem?

Figyelt kérdés

Reggel folyamán:

- 2 szendvics ( kenyér, sonka, füstölt sajt, ubi, sajtkrém)

- 4dl kóla


Ebédem nagyon összevissza:

- 1 zsemle

- 1 sport szelet

- 1 literes multivitaminos üditő

- 1 csomag cheetos


Vacsira meg még:

- 2 melegszendvics (kolbász, sajt, sajtkrém, chilis ketchup, mellé paradicsom paprika)

- 4dl kakaó


2011. okt. 10. 20:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még kihagytam: Vacsira még 2db házi mézes szeletet is ettem
2011. okt. 10. 20:14
 2/3 anonim ***** válasza:

uristen :D ez nagyon sok szenhidrat.. meg zsir.

Miert nem eszel valami hasznosat? ettol csak elhizol es narancsboros leszel es meg fokozhatnam :) de nyugi ha ez csak egy nap volt, akkor nincs problema nem hizol el.

Csak a tovabbiakban ne igy fojtasd egyel hasznos dolgokat, amik nem zsirra alakulnak :)kenyer zsirra alakul a cheetoszos hulyesegekrol ne is beszeljunk meg estere szendvics? azt inkabb hagyd reggelire :) kakao? estere? hat ha ennyire kell h este egyel, akkor inkabb valami youghurt vagy vaalami ami feherje vagy hasznos es nem zsiros.

es felejtsd el a cukros uditoket, az is sok kaloria = narancsbor = zsir = elhizas.. o erted :)


Most h egy nap igy ettel nem lesz gond! de ne igy fojtasd a tovabbiakban mert.. akkor nem lesz jo a vege,mert elhizol..

Persze ha hizekony vagy mert ha nem akkor mindegy :D

2011. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
neked a sport szelet meg a cheetos az ebéd? :D és reggelire cola? :| egyébként nagyon helytelenül táplálkodsz ..
2011. okt. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!