Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma ebédre megettem 1 szelet...

Ma ebédre megettem 1 szelet pulykahúst és hozzá uborkasalátát. Ez hány kalória lehetett?

Figyelt kérdés
A hús tenyérnagyságú volt az ujjakat nem beleszámítva,az uborkasalátából 3 evőkanálnyit szedtem.
2009. aug. 30. 16:10
 1/7 igabcsy ***** válasza:
100%

Mi a frászért kell minden nap valakinek megkérdezni, hogy ez meg az hány kalória???


Keress egy kalóriatáblázatot, és számold ki.

Egyszerű összeadás (általános iskola 1. osztály)

2009. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Édeskisszíívem.......Ha nem vagy olyan ember aki jófej és szívesen segít nekem akkor semmi közöd sincs idejönni..Ugyh.huzzál innen te!!
2009. aug. 30. 17:17
 3/7 igabcsy ***** válasza:
100%

Drága kis csillagom.... én éppen, hogy jó fej vagyok, mert segíteni akartam neked.

Mégpedig azzal, hogy ha találsz egy táblázatot, akkor szépen kinyomtathatod magadnak, és ha legközelebb éppen nem leszel internet közelében, akkor is ki tudod számolni, mennyit ettél.

2009. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ez attól is függhet, hogyan volt elkészítve a hús
2009. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 igabcsy ***** válasza:
és, hogy az uborkasalátát ecetes-cukros lével csináltad, vagy valami kész salátaöntettel, stb...
2009. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A hús grillezve volt az uborkasaláta ecetesen volt elkészítve.
2009. aug. 31. 09:37
 7/7 anonim válasza:
istenem menjél el futni aztán lejön rólad a felesleg és fölösleges baromságokat számolgatni!
2010. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!