Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez az étrend? ( aúnyád hossz)

Jó ez az étrend? ( aúnyád hossz)

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 szelet kenyér

Ebéd: 2 szelet kenyér + hús

Vacsi: 1 alma

sok-sok víz mindennap 1 óra szobabicikli


2011. okt. 10. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kevés.! Te komolyan ilyeneken akarsz élni?
2011. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a víz és a szobabicikli pipa

a többiről nem tünik fel hogy marha egyoldalú meghogy marha kevés? meg ha egy tippet megengedsz a sima kenyér szar, semmi ápanyag nincs benne. Csinálj valami normális értendet egészséges változatos kajákból napi 5x étkezéssel. (vagy halj éhen ,rádbízom)

2011. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mégis hogy cisnáljak? Nincs pénzem,nincs kitartásom és szarság vagyok. + a medvesárcnak se tetszem:(
2011. okt. 10. 21:21
 4/11 anonim ***** válasza:

az elözö vagyok itt egy étrend kiindulási pontnak

[link]

2011. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

megint az előző vagyok

edd meg a medvesrácot

2011. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Namármegint az a medvepasi -.-"

Állj elé meztelenül és kérdezd meg tőle hogy "Jössze egy körre?"

Ha elhejt ,na akkor tényleg gáz van XD

2011. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na jó amúgy csak hülyéskedtem.. az étrend is kamu,de máskülönben senki se figyel rám és nem segít senki..nagyon el vagyok keseredve:S Sokszor próbáltam fogyni,mindig feladom két nap után ... A linkelt étrend nagyon jó ,de ni ncs pénzem csirkemellre napi 3x.. sőt max. hei 1x eszek húst..ha van itthon+ az ebédet sem én döntöm el..
2011. okt. 10. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:
veszel 3-4000-ért egy futócipőt az ebayen/teszveszen/vaterán - és nyomod a kilométereket...
2011. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nézd meg amit linkeltem. a 2. 3. étkezésbe van csirkemell ami tényleg drága, na ha a helyett házi kosztot eszel normális körettel vagy esetleg még a fehérjét is pótolni tudod időnként valahogy akkor az már a napi 1óra szobabiciklivel (vagy rendes biciklivel, vagy kutya sétáltatással ) már tuti eredmény.

nem hiszem hogy a paradicsom meg a brokkoli meg a sovány túró meg a barna kenyér meg a tojás kivitelezhetetlen. Nem tudom mennyi idős vagy ,vetesd meg szüleiddel vagy dolgozz és vegyél olyan kajákat amikkel kedvezö irányba tudod terelni az étrendedet. Senki nem mondta hogy ehhez nem kell kitartás.

2011. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet a szüleimmel,hogy nekik is van sok problémájuk ,számlák nincsenek befizetve stb. nekem is van egy cosmó problémám,nincsenek barátaim, nem avgyok semmiben tehetséges,nem avgy szép..sőt átlagos se sajnos:S a suliban is gondjaim vannak:( és utálok már oda járni..ideges avgyok minden reggel,hogy miylen szar fog történni.Miből kapok rossz jegyet,annak ellenére,hogy órákat tanultam. Mit rontok el,mivel égetem le magam. Amikor hazamegyek az egyetelen örömöm és az egyetlen oylan dolog,ami nincs szabályozva az a kaja...Így nagyon nehéz. Konkrétan az utolsó örömforrásom is megszűntetném. Próbáltam változni,hogy szeressenek az emberek,de sajnos nem sikerült. Nincs,ami motiváljon már pedig tudom,hogy kéne..de nem örülnék neki,ha itt szenvednék a fogyással és megint lenézően a képembe vágnák,hogyhát dagadt vagyok,hülye vagyok stb. Amikor én mindent megteszek:(
2011. okt. 10. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!