Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha nem eszek 6 utan,...

Hogyha nem eszek 6 utan, viszont ugyanazokat az eteleket eszem mint eddig akkor mennyi ido allatt fogok lefogyni?

Figyelt kérdés
ugyanazok az etelek allatt azt ertem h tukortojas,vajas kenyer, neha napjan chips csoki....vab ra eselyem h lefogyak ha nem eszek 6 utan es hogyha csinalok feluleseket?
2011. okt. 12. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, mert az este 6után nem evés egy nagy hülyeség!
2011. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És azt ki mondta, hogy fogyni fogsz? Lassabban fogsz hízni...
2011. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hogy hogy lassabban fogok hizni? es akkor mit kene csinaljak h fogyak?
2011. okt. 12. 15:50
 4/8 anonim ***** válasza:
A felülés az lótúró. Az meg hogy nm eszel 6után,de azelőtt ugyan azt tömöd mint eddig,nem fogsz fogyni egy grammot sem. Ha fogyni akarsz akkor normális hozzáállás kell és eröltesd meg magad kicsit.
2011. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Soha.
2011. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ertem en...de hogy adnatok vlmi peldat?....nincs annyi penzem h nem tudom en milyen fogyokuras receptekhez megvegyem a "hozzavalokat" azert szeretnem tudni h mit kellene csinaljak h foggyak? milyen tornat v vlmi...16 eves vagyok es 162 cm es 74 kg...

ez nem annyira aranyos...mit kellenne csinaljak?

2011. okt. 12. 15:59
 7/8 xyzkds válasza:

elég sok ilyen téma van..

de mindenesetre, ha lefekvés előtt 3 órával nem eszel, abból semmi rossz nem sülhet ki

a felülés meg tényleg semmit nem ér, max erősebb lesz a hasad, több izom, nagyobb súly, stb..

menjél futni, az segít, mindennap lehetőleg egy órát minimum, vagy ha nem megy, akk sétálj

de azt tartsd észben, hogy a zsírégetés csak 50 perc mozgás után indul be

és, hogy nincs helyi zsírégetés

2011. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ritkábban nassolj (mondjuk 2 hetente egyszer belefér egy kis nasi, pl. 3 kocka csoki, pár darab chips).

A gyomrod kb akkora, mint az öklöd, tehát próbálj meg egy evésre, csak egy "ökölnyi" mennyiséget enni.

Mozogj annyiszor, ahányszor csak lehetőséged van rá.

Lefekvés előtt 2-3 órával már ne egyél.

2011. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!