Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek bulémia kezd...

Szerintetek bulémia kezd alakulni?

Figyelt kérdés

Már több hónapja de most jutottam el odáig,hogy tegnap hánytattam magam : 13/L 158 centi és 49-50 kiló vagyok erős csontom van ezért nem vagyok vékony a hasammal nincs semmi gond de a combom meg a fenék nagy és én már nem birom mert többször volt olyan ma is hogy "de sokat híztáll" meg egyebekek megjegyeznek és már nem bírom ezért gondolataimba voltak azok hogy fogyózni ...tegnap bevágtam jó sok ételt és kihánytattam magammal egyből és most is lelkiismeretem van egyfolytába hogy nem kéne enni meg ilyen betegségek járnak a fejembe...

Kérlek ne nézzetek bolondnak ...normális választ!


2011. okt. 12. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem "kezd" kialakulni. Hanem már ki is alakult.

A testsúlyod pedig normális.

Aki szerint híztál, az nézze meg magát, és ha vékonyabb, mint te, vele van probléma. Ha meg nem vékonyabb, minek szól bele?

2011. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ezaz de =/
2011. okt. 12. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

a legtöbb jóindulattal, ami úgy általában kitelik tőlem: nem nézünk bolondnak. csak meghánytattad magad, nem gondolom, hogy ez természetes, deee..


mikor akarod megtanulni, hogy sz.ard le a környezeted? a környezetedet sem fogja nagyon érdekelni, ha gyenge vagy lelkileg és valami betegséged lesz emiatt. lehet kezdetnek szüleiddel kéne beszélni, ha ez nem segít akkor pedig pszichomókussal! mert inkább addig keress megoldást, amíg kezdődik valami probléma nálad, és ne akkor amikor már fizikailag is beteg leszel!

2011. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek mert ebből már csak rosszabb lesz !
2011. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez már kialakult sajna , tudom mert én is így kezdtem és most meg már a korházba kerültem. Ne érdekeljen senki véleménye sz_rd le őket! Szüleidnek szólj mindenképpen és menj el pszhiológushoz, ne szégyelld hogy a pszhiológushoz kell menned, hiszen segítségre szorulsz.
2011. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző voltam 15/l
2011. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!