Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan illesztetted be a...

Hogyan illesztetted be a fogyókúrát az életedbe?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy hogy nem valami hülye fogyókúrát kezdtem el csak egészségesen táplálkozni, és ugyanezt tervezem folytatni életem végéig, szóval a visszaállással sem lesz gond.

Mondjuk nekem hízni kell :D de helyettesísd a fogyókúra szót hízókúrával ugyanaz a lényeg :P

2011. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy évig tök jól, aztán belemásztam egy anorexiába, és most onnan próbálok kijönni. Nehezen, de megy.
2011. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sehogy...kalória számolással próbálkoztam, nekem ez nem megy. Nem tudok mindent lemérni, neten meg nincs fent semmi darabra, csak 100 gr-ra, estére mindig sok kalória jön össze, hiába próbálok nem hízlaló kajákat enni.

Eddig nekem a 90 napos diéta jött be, 1x csináltam 21 napig és 3 kiló lement, az allinclusive nyaralás miatt felfüggesztettem, utána itt jól lehúrrogtam a 90 napos miatt...azóta azt nem csinálom, sok mást kipróbáltam, de semmi sem jó nekem. Ha nem hallgatok itt a sok okosra, már kb. a 60. napnál járnék és biztos sok lement volna rólam...(ráadásul térdsérülésem gyógyul vagy 3 hete, még kb. 2 hét mire rendbejön, szóval mozgás kilőve).

Holnap tartok egy víznapot, és újrakezdem a 90 napos diétát. Nekem az jött be, bárki bármit mond.Ott legalább tudom, hogy mikor mit egyek.

De kalóriaszámolással nem. Pl. olyat eszek, ami rengeteg kalória (sok péktermék, kb. 500), s mikor megeszem akkor nézem meg neten, és elképedek, mert annyi kalóriát bevihettem volna finomabbal is.

2011. okt. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!