Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyenge sz@r vagyok. Elegem...

Gyenge sz@r vagyok. Elegem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sose leszek vékony:( Sose sikerült még lefogynom. Már el se tudom magam képzelni vékonyan. Olyan nagy sz@r vagyok!
2011. okt. 16. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül

én ma kezdtem el, sokadjára, de bízok magamban, muszáj bizonyítanom magamnak !

2011. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Paraméterek?


Én már elértem a kitűzött célom,sőt sokkal többet elértem mint amennyire gondoltam. Az első két hét valami hihetetlenül kegyetlen s nehéz,de csak ezen kell túllépni és utánna már minden simán megy. Plussz ahogy látod olvadni a kilókat az is nagy erőt ad. Mikor majd eléred a célod az valami eszméletlen boldogságot ad.

Meg mikor bemész egy boltba és azt vehetsz meg amit akarsz mert minden jól áll,na ezért az érzésért megéri:)

2011. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Tudom, már sokan mondhatták Neked, de akkor leírom mégegyszer! Először is ilyet nem mondunk, nem írunk, hogy szarok vagyunk! Ezzel csak magunkat demotiváljuk, arra meg semmi szükség. Inkább mondjuk azt, hogy OKÉ, elég volt, holnaptól tényleg nekiállok fogyózni, odafigyelni az étrendemre és mellette valamit sportolni. Cukros, egészségtelen nassolnivalók helyett almachips, olajosmagvak ( DE nem túl sok!), egy-két kocka csoki, ha már nagyon nem bírod. Mellette fontos a rendszeres mozgás, ha nincs lehetőséged arra, hogy edzőterembe menj, akkor otthon is végezhetsz gyakorlatokat, elmehetsz futni Stb. Mindent bele és adj magadnak még egy esélyt! ;)
2011. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem most hirtelen az jön le, hogy te kaja beszüntetéssel akarsz lefogyni.. Ami alapból szar. Kezdj el sportolni kb hetente 4x pl kézi, kondi, küzdősport lehetőleg olyat ahol van edző és más edzőtársak, ha lehet egyik barátnőddel, akivel biztathatjátok és átsegíthetitek egymást a holtpontokon. A sport melett nem kell kőkeményen diétáznod, koplalnod vagy ilyesmi, csak tarts be pár egyszerű szabályt: ne egyél édességeket, cukros üdítőket, zsíros kajákat stb.. Később ha meglesz a kívánt eredmény, ehetsz ilyeket is csak ne túlzással. Egyébként súly magasság kor?
2011. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de engem mindenben!! gátol. Ilyen kövéren nem akarok magammal törődni. Inkább nem veszek ruhát és járok szakadtan. Nem érdekel semmi. Stb. Már nem motivál semmi. Nem érzem azt az elszántságot,mint amit nyáron. ( akkor is kemény egy hétih sikerült,ami nálam nagy szó) Félek,hogy ez az egész ,amit elkezdtem hülyeség és ártok vele magamnak. Akkor felerősödik ez és abbahagyom. Ijesztő,hohy hirtelen ennyire megváltoznak a szokásaim.
2011. okt. 16. 11:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy sikeres fogyás a hátam mögött és az sokat segített, hogy csatlakoztam másokhoz a hoxa oldalán, vannak ilyen fórumok és nap, mint nap meg lehet beszélni, hogy mit hogyam. Ami nagyon motiváló tud lenni még ezen az oldalon, nagyon sok sikertörténetet találsz, amin fellelkesülve nekiindulhatsz. Lehet vezetni naplót, elolvashatod mások naplóját is, itt találhatsz étrendeket, láthatod, hogy az illető fogyott-e tőle, vagy éppen ellenkezőleg, csak a te érdekedben említem ezt oldalt, nem célom a reklámozása.
2011. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne add fel!

Először írd meg hány centi hány kiló vagy!

Olvasgass életmódváltással kapcsolatban. Inkább ez, mint a diéta.

Mozogj valamit. Ha nagy a súlyfelesleg, először még nem megterhelő mozgásfajta kell, hiszen az is tönkretehet.

Ha még nem állsz készen nagy változásokra, az ételadagodat csökkentsd folyamatosan, míg mondjuk 1200 kalóriára nem mész. Szerintem ha már kevesebbet viszel be is nagyon sokat használ - legalábbis ez a tapasztalatom.

Tudom, hogy nehéz, és nincs motivációja az embernek, ha azt látja, hogy képtelen rá. De ha nincs bármilyen betegséged, ami gátolna, próbálgasd. Nem azonnal lesz eredmény, és súlyfeleslegtől függő, hogy milyen ütemben fog lemenni, de le fog. :)

2011. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ma mértem magam: 61,7 kg ( + centiben is mindent) és 157cm:( Nagyon sok ez.. idegesít,hogy lehet hülyeséget cisnálok és nem tudhatom biztosan,hogy miért szenvedek:S
2011. okt. 16. 11:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor menj el konditerembe edzeni. Én is ezt tettem, és nagyon segítőkész volt a pasi. Elmondta hogy eleinte miből, mennyit, hányszor csináljak, aztán jön az edzésterv. Kedv nélkül mentem, mégis most már élvezem!
2011. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerülne? Nincs pénzem..
2011. okt. 16. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!