Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 szem főtt krumpli kevés...

3 szem főtt krumpli kevés túróval nagyon hízlal? Egész nap csak ennyit ennék, mert már elegem van a zöld káposztából.

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 14:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Azért nem szeretem a futást, mert a telefonommal történt valami és nem tudok rajta zenét hallgatni, másik zenelejátszó cuccom meg nincs.

Vásárolni kell néha, nekem ez pont most lett esedékes és bár így picit spórolnom kell a legközelebbi hazamenetelemig, úgy gondolom megérte.


Kedves Utolsó, miket egyek szerinted? :S Mondjuk főtt krumpli, valamilyen párolt fehér hús, főtt tojás, zöldségek? Ez így okés lenne? Nagyon nem értek a helyes táplálkozáshoz. :S

2011. okt. 16. 15:52
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen amiket felsoroltál elég jók, de igazából bármit megehetsz ami nem cukros, nem zsíros és nem feldolgozott.

Csak ügyelni kell a mennyiségre, mert pl elvileg a rizs is teljesen jó de gyakorlatilag ha normális adagot ennél belőle akkor túl sok szénhidrátot vinnél be.


köretnek a kajákhoz:

vegyes zöldségköret, répa, brokkoli, paradicsom,paprika,uborka,saláta,káposzta.

sima főtt krumpli is jó de ott már figyelni kell a mennyiségre, sőt reggel fogyassz csak nyugodtan normális szénhidrátot hogy legyen energiád napközbe, például 1 teljes kiörlésű kenyeret vagy kevés (40-50g) zabpelyhet.


valamenyi telítetlen zsiradékra is szükségünk van minden nap:

kevés mag, mondjuk 1marék dió, mogyoró, tökmag,vagy pár gramm lenmagolaj amihez illik.


fehérjék:

tojás, soványtúró, csirke, bélszín ha valaki milliomos és a kisseb zsírtartalmú sajtok is elmennek.


Ne sanyargasd magad variáld és ízesísd ezeket a dolgokat bátran. Egyébként sem kell olyan sokat fogynod.

2011. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Az összkép jó, de érzek itt-ott egy kevéske zsírt és attól bizony nagyon meg szeretnék szabadulni... Szerintem úgy 1 kg lehet a felesleg, amit le akarok adni.

Na majd ezentúl észben tartom a tanácsaidat és a szobámban elvégezhető aerob mozgásforma után is fogok nézni. :)

2011. okt. 16. 17:22
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából még most kezd összeállni a kép hogy valószinüleg semmit nem kéne fogynod csak sportolnod egy kicsit.Sosem értettem a lányok miért aggódnak ennyire 1-2 kiló miatt hogy képesek lennének helyből éhenhalni.
2011. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Szerintem te kamuzol, és provokálod a szebbnél szebb válaszokat. Ha valóban ez lenne a gondod, már rég megsértődtél volna a beszólások miatt :-))))
2012. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem hízlal, vegyél sovány túrót.
2014. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!