Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel fogyni fogok hosszú...

Ezzel fogyni fogok hosszú távon szerintetek?

Figyelt kérdés

Erre gondoltam, hogy talán ezzel fogyhatnék, a célom 5 kiló lenne :) Arra vagyok kíváncsi, hogy ezzel vajon sikerülhet-e, mert eléggé korlátoltak a lehetőségeim. Korán reggelizek, és későn ebédelek. Suliba nem viszek magammal kaját, mindig más terembe vagyunk, elég messze egymástól, mire átérek, már csenget is, és utálok kutya futtában kajálni.

Reggelizek háromnegyed 6-kor 2-3 szelet toast kenyeret

Ebédelni fél 3-kor, vagy ha 7 órám van, fél 4-kor tudok, azt, amit anya főz

Majd vacsorának 1 korpovit kekszet és 1 joghurtot gondoltam, de nem tudom hiányzik-e ez még. Mert ha fél 4-kor kajálok, csak elég későn leszek megint éhes.

Ezzel lehet szerintetek fogyni?

16/L , és az alapanyagcserémhez 1400-1500 kcal körül kell.


2011. okt. 16. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha eddig 10szer ennyit zabáltál akkor valószinüleg lehet, bár hatásosan nem.

Egyébként nem valami jó.

2011. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De sok lenne?
2011. okt. 16. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
nem. ez olyan kevés, hogy pár hét alatt totál belassulna az anyagcseréd és semmit se fogynál. inkább erőltesd meg magad és 2 óra közt egyél egy almát 3-4 pufirizzsel. És vacsorázz rendesen.
2011. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Túl kevés.Ha ilyen keveset eszel a kilók csak rakódnak rád.Naponta be kell tartani az 4-5 étkezést csak keveset egyél, ne egyszerre sokat.Valahogy iktasd be a tízórait és ha későn ebédelsz este keveset egyél és 6 után már csak gyümölcsöt.Sok sikert!
2011. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És ha úgy csinálnám, hogy megenném a reggelim,

11 körül ennék vagy 3 korpovit kekszet,

hazamennék, akkor enném azt, amit anyu főzőtt

és vacsira meg menne a joghurt :)

2011. okt. 16. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:

reggel 2 sz kenyér de hozzá egyél sonkát, sajtot vagy főtt tojást és zöldségeket is

iktass be ivókefírt/joghurtot, cukormentes müzlit vagy valamilyen gyümölcsöt(azt órán is megtudod enni, pl kockázz fel almát vidd el kis dobozba óra közbe befalatozod mikor ír a tanár a táblára vagy mandarint megpucolsz stb

ebéd amikor hazaértél

vacsira mehet a joghurt gyümölccse vagy zöldségekkel

2011. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia, én 15 éves vagyok, holnaptól szeretnék életmódot váltani, mert nyár vége óta elhagytam magam. Ilyen lesz kb. a holnapi étrendem:

reggeli: szendvics sovány hússal, sok zöldséggel, vékony szelet sajttal, egy bögre tejjel.

tízórai: alma, müzliszelet (külön szünetekben, mivel 8 órám lesz. tuti, hogy neked is lenne idöd enni, én ha a suli egyik végéböl megyek a másik végébe a szekrényemhez, utána még leállok beszélgetni, majd visszamegyek a suli másik végébe, akkir is van pár percem, hogy egyek)

ebéd: amit anya föz, de kevesebbet, kb. fél tányérnyit, holnap túrós csusza lesz

uzsi: gyümölcsjoghurt

vacsora: nem tudom, talán pirítós teával, vagy saláta hallal

mindenképpen egyél naponta 4-5 kisebb adagokat, és igyál sok vizet! sok sikert! 15/L

2011. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rheeza ***** válasza:
9%
Johgurt. EGY ! ISMÉTLEM EGY !!! DARAB Korpovit keksz. Komolyan... megérdemelnél hogy így maradj ha már ennyi ésszel áldott meg az élet. Mi lenne ha nem a nőklapja.hu-ból meg a Velvet-ről szedné mindenki ezeket a nagyon okos dolgokat ? Csak annyi hogy ez így bullshit. a diéta szükséges, de nem elégséges feltétele a fogyásnak. Nem mozogsz/sportolsz , valami lemegy majd rólad az elején, de kb. utána stagnálni fogsz és ennyi. Meg komolyan ezt már 600x látom : ANYA AMIT FŐZ ! Mi lenne te jó ég, ha mondjuk MEGKÉRNÉD ÉDESANYÁDAT hogy olyat főzzön/süssön ami neked kell ? vagy megcsinálod magadnak .. Bonyolult ám az élet, már 14 évesen is igaz ? -.-' derp.
2011. okt. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egy: ki mondta, hogy nem sportolok?

Kettő: persze, majd anya 600 felé gőz

Három: hazaérek a suliból, kb 3-4 óra tanulás vár rám, meg este még valamit mozogni is kéne, biztos leállok majd főzögetni

Négy: nem olvasom a Nők Lapját

Öt: nem 14 éves vagyok -.-"""

2011. okt. 18. 22:23
 10/10 A kérdező kommentje:
*főz
2011. okt. 18. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!