Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amióta sütőtököt vacsorázom...

Amióta sütőtököt vacsorázom (akár fél kilót), fogytam. Hogy lehet ez ha tele van cukorral?

Figyelt kérdés

Előtte kalóriaszámolással sem sikerült, pedig tornázom is.

400-600 kalória van a tökben (abban amit megeszek).


2011. okt. 18. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit fogytál? Amúgy meg gyümölcscukor van benne, ami nem dobja meg a vércukrot.
2011. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pár napos dolog nem igazán számít fogyásnak? vagy mióta eszed? 2 hete?
2011. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felgyorsította az emésztésed. Majd, ha egy hónapja eszed, akkor írd meg, mennyit fogytál!
2011. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Probalj meg valtozatosan etkezni, tehat sutoben sult kukorica, alma, burgonya...
2011. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2 hete, de nem a fogyi miatt, hanem mert nagyon szeretjük és szezon van. 2 kg-t fogytam azóta, ami lehetne súlyingadozás is, de többször mértem, és mindig ennyi volt.

Amúgy változatosan étkezem, reggelire rozs vagy magvas kenyér, sonka v. téliszalámi, sajt, paradicsom, paprika, saláta. Ebédre rendelem az ételt, csirke, hal rizzsel vagy zöldséges ragu rizzsel, ill. néha főzelék - 500-700 kalória között. + Naponta több db gyümölcsöt is eszem.

2011. okt. 19. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!