Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jót teszek a szervezetemmel,...

Jót teszek a szervezetemmel, ha ma ebédre és vacsorára csak sütőtököt eszem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A sütőtök finom. De legyen csak estére

Ebédre legyen valami más. SZERInTEM


Egyébként fogyni akarsz ?

2010. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
qurvára nem!
2010. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
a sutotok melle ebedre eszel egy olyan 20 deka sovany husit, simán jó :)
2010. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ma csinálod, se nem jó, se nem rossz... Egy napon semmi nem múlik. Ha rendszeresen akarnád, nagyon rossz ötlet lenne. Amúgy én is csak este enném, ebédre kéne valami husi.
2010. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Ad1: a monoton táplálkozás helyből mindíg rossz.

Ad2: a sűtőtök full szénhidrát

2010. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A tegnapi ebed volt grill csirke, es tokot es krumplit es s.repat is sutottem ki, ami nagyon finom is lett, de a csalad inkabb a burgonyat ette, igy En a sutotokot ettem meg vacsorara.

Nyugodtan elfogyaszthatod, mivel artani nem art, foleg amikor szivesen eszed es jol esik.

2010. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Egy napon nem múlik semmi, a sütőtök egyébként rendkívül egészséges, nem az a lényeg, hogy full szénhidrát (inkább rost), hanem full béta karotin, ami aztán mindenednek jót tesz, még rákmegelőző hatása is van. Itt egy link:

[link]

A kalóriatartalma 10 dekában mindössze 80, (azzal együtt laktató), tehát ha megeszel egy fél kilót belőle, még mindig csak 400 kalóriánál vagy. Mindennap úgyse fogsz azt enni, de amíg szezonja van és kedved, nyugodtan. De vigyázz: ne távolodj el messzire a WC-től, mert igencsak szükséged lesz a közelségére.

2010. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen fogyni szeretnék. Az, hogy sütőtököt eszem, csak mára vonatkozik, mert egyébként próbálok változatos és egészséges ételeket enni.
2010. okt. 14. 16:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha csak egy napra vonatkozik, akkor minek teszed fel a kérdést? Ennek így semi értelme. :S
2010. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szuper,de semmit se kell túlzásba vinni.

Mindig azt edd ,amit legrégebben.

Ez azt jelenti ,hogy változatosan táplálkozol.

Mindent meg kell enni ami ehető,kivéve...

Ezt már biztos tudod.

2010. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!