Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zabpehely, egyek vagy ne?

Zabpehely, egyek vagy ne?

Figyelt kérdés
Hízókúrázok azért ide írtam,mert itt talán több választ kapok :) Szóval még soha nem csináltam,de mindenhol azt írják milyen finom és egészséges...tényleg?? vegyek?? készítsem el? megéri?? ez az egyik kérdésem a másik meg az,hogy egyek ha hízókúrázok,mert ebben nincsen sok kalória...pont fogyózóknak jó...
2011. okt. 18. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
jó hízlalósan meglehet csinálni igen..sok benne a kalória, nagyon laktató és nagyon finom. Nemcsak fogyózóknak ajánlják hanem mindenkinek mert nagyon egészséges jó az emésztésnek mivel tömény rost.
2011. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok benne a kalória,de mivel elég laktató ezért a fogyizóknak elég belőle kis mennyiség hogy ne kaparják a falat az éhségtől.
2011. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan rengeteg benne a kalória... 100grammban van kb. 350. Amúgy valóban mindenkinek ajánlott, mivel egészséges, jót tesz az emésztésnek, de mivel egy kisebb mennyiség is el tud telíteni, lehet nem fogsz tudni más ételből eleget enni. Nem tudom milyen étvágyad van.

Mellesleg mindenképpen érdemes minőségi ételeket fogyasztani, nem chipset és csokit zabálni 2 pofával. A neten találsz csomó tömegnövelő étrendet.


Plusz mellette ezerrel kéne edzeni.

2011. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 30 g-ot eszem reggelire 1 dl tejjel, így az egészben van 22 g szénhidrát.

Ha mondjuk 100 g-ot megeszel, akkor azért már nem olyan kevés:-D

2011. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
főzz fel egy bögre tejben egy bögre zabpelyhet(ez ált: 2.5dl-3dl) hozzá keverj egy nagy evőkanál mézet, önsd le joghurttal szórd meg darált mandulával/dióval
2011. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. okt. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!