Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elegendő szénhidrátforrásnak...

Elegendő szénhidrátforrásnak számít a zabpehely és a hetente kétszer-háromszor fogyasztott kis mennyiségű barna, vagy rozspéktermék?

Figyelt kérdés

A suliban mindenhol azt látom, hogy naponta két, három szendvicset megeszik valaki, én ezt leredukáltam a fentebb említett mennyiségre. Egyszer edzés előtt szükséges valami nagyobb energialöket, ezért muszáj valami tartalmasabbat ennem, kétszer meg reggeliként illesztem be a változatos étrendem részeként. helyesen teszem?


Egy tudatosan étkező lány.


2010. jan. 26. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem írtál semmi konkrétat, és nem is értem

Naponta hányszor eszel, mit eszel, hány kiló vagy, milyen magas, hány éves, és milyen edzés? :D

2010. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Naponta 5-6-szor eszem, gyümölcsöt, zöldséget, zabpelyhet, halat, csirkét roston, párolt zöldséget, nagy ritkán barnarizst, joghurtot, Bio műzlit, sajtot, stb. 46 kg vagyok, 163 cm magas, heti öt kardió, heti hat nap torna.
2010. jan. 26. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!