Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha keveset eszek 1 nap attól...

Ha keveset eszek 1 nap attól fogok fogyni?

Figyelt kérdés

Régen : reggel ettem kakaós csigát. Ebédeltem az iskolában, majd mikor hazamentem akkor is ettem még ebédet. Délután valami nasit,vagy 1 almát, de az almát is ritkán, és este 8 körül egy tányér levest és másodikat.

Most : reggel eszek 1 almát. ebédelek suliban. Majd délután 5-6 közt vacsorázom, de néha csak levest. Utána valami gyümölcsöt.

Eredményezhet fogyást ?! Körülbelül 1,5 hete hogy ezt csinálom. Már teljesen hozzászoktam. Esetleg ha fogyást eredményez, mennyi idő alatt körülbelül mennyit ? Nem eszek csokit, kenyeret és egyéb édességet.


2011. okt. 22. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

2 hét alatt le fog menni kb 5 kg VÍZ, IZOM, és BÉLTARTALOM, de zsír semmi! vagyis ugyanolyan szarul fogsz kinézni! 2 hét után a szervezeted takaréküzemmódra kapcsol, és onnantól kezdve még annyira se lesz hajlandó leadni 1 gramm zsírt se!


Miért nem olvasol utána, hogyan kell ésszerűen lefogyni, ha komolyan gondolod? Miért egyszerűbb hónapokon át éhezni, aztán visszahízni az egészet, mint gondolkodni és már az elején jól csinálni?

Ha először próbálsz lefogyni, akkor oké. Majd tanulsz a saját károdon. De sajnos - függetlenül a kérdéstől - csomó olyan ember van, akik már milliószor belebuktak ebbe a koplalok-visszahízom körbe és mindig újrakezdik. De MIÉRT?

2011. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezekből az adatokból nem sok mindenre lehet rájöni,iskola kaja nem egy fogy is étek, próbáld számolni a kcal ,1500Kj mehet c leglejjebb az alá SOHA ne meny.
2011. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van benne valami igazság. Igen 1.nek próbálkozok. És nekünk az iskolás kaja nagyon rossz abból áll kb. hogy eszek 2kanál levest és 2 kanál másodikat.
2011. okt. 22. 19:59
 4/5 anonim válasza:
Miért nem próbálsz meg mozogni, valamit sportolni?
2011. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
senki nem fogy, ha nem sportol!!!!! ezt vésd az eszedbe ha eddig nem tetted meg.
2013. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!