Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó lenne ez az étrend?

Jó lenne ez az étrend?

Figyelt kérdés

Összeállítottam egy sablonszerű étrendet magamnak, de érdekelnének még ötletek:)

Reggeli: gyümölcs lenne, mindig valami szezonális gyümölcs, most például novembertől mandarin

tízórai: egy csomag puffasztott rizs (100g, 375 kcal)

ebéd: egy adag görögsaláta (hagyma, paprika, paradicsom, uborka, kevés fetasajt) csirkehússal (sült vagy rántott)

uzsonnát kihagynám mert eleve 3-kor érek haza gimiből és csak akkor tudok enni

vacsi: két szelet barna kenyér, hozzá vagy szalámi, vagy selyemsonka

inni ásványvizet innék, néha egy-egy bögre tej mert anélkül nem bírom ki:)

sportot úgy tervezem hogy hetente 3X kb egy óra szobabicikli és mellé egy kis torna

sajnos többre nincs időm mert gyakran este 11-ig tanulok és reggel pedig 5-kor kelek, de ott van még a heti 3 tesióra és ott általában mindig futunk, hasizmozunk, súlytlökünk stb.

:)


2011. okt. 19. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A reggeli nem jó.Reggelire például zabpelyhet egyél túróval vagy natúr joghurttal, de tehetsz bele gyümölcsöt is.A tízórai szintén nem a legmegfelelőbb.1 csomag helyett egyél 2 szeletet mondjuk, de tízóraira ehetsz natúr joghurtot, túrót is, vagy gyümölcsöt.Az ebéd az jó, de rántva nem ajánlom a csirkét, mert sok zsiradék van a rántásban, meg jó sok kcal.Viszont az ebédhez egy kevés rizst is ehetsz.Uzsonnázni sajnos én sem tudok, mert én is ugyanakkor érek haza a suliból, mint te.

Ja meg a vacsora sem jó.Vacsorára mindenképp fehérjét egyél+zöldséget.Ehetsz csirkemellet, túrót, zsírszegény mozzarellát, meg ehetsz ezek mellé egy pár tojásfehérjét is.

2011. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem cseréld meg a reggelit meg a vacsit, mert este nem jó a kenyér!! Emellett a nap folyamán egyél valami tápláló főtt ételt, az nagyon fontos.

Sok szerencsét!

2011. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) És a rántás helyett jó lenne ha mondjuk dinsztelném a húst hagymásan?
2011. okt. 19. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:

vacsit legyen a reggelid+zöldség

tízórai gyümölcs

ebéd sali okés, sútöben, párolva, grillezve, roston a csirkét rizs mehet hozzá

vacsora ugyanaz mint az ebéd, zöldségek, tojás, túró, gyümölcs, hús

2011. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!