Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így jó lesz...

Szerintetek ez így jó lesz fogyókúrának?

Figyelt kérdés

Végre elhatároztam egy fogyókúrát (kb. 10-15 kg-t szeretnék fogyni), de nem is a kilók számítanak, hanem a tükörképem :)


Szóval ezt csinálnám: [link] (ne mondjátok, hogy ez egészségtelen meg kevés, mert kb. ennyit és ezeket eszem most is, csak egyszerre mindent kb.) azért is tetszik, mert ebben semmi olyan nincs, amit ne szeretnék, sőt, még imádom is őket :)


Heti egyszer tartanék zöldség-gyümölcs napot is, mert az nem árt, főleg nekem.


Sportolni nem igen szeretek, pláne egyedül és most nincs is kivel, szóval az lenne a kérdésem, hogy napi 1 óra tánc (intenzív, hip-hop féle) elég mozgás?


Szerintetek ez így jó terv?


2011. szept. 12. 05:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A diéta rossz,de mivel azt írtad ne szapuljuk,így nem igazán lesz értelme választ írni neked,mert aki azt írja,hogy ez jó,az nem teljesen százas. Heti egy zöldség,vagy gyümölcs napnak semmi értelme. A mozgás is kevés,de jobb mint a semmi. Azt írtad,hogy nem a kilók számítanak,hanem a tükörképed. Akkor ne ezt a diétát válaszd!

Nagyjából ennyit tudok írni úgy,hogy ne sértődj meg!


26/N

2011. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam, hogy ne szapuljátok -.- csak gondolom mindenki azt mondaná, hogy mivel ez egy villámdiéta étrend biztos kevés lesz, meg nem megfelelő tápanyag meg stb... szóval csak azt akartam mondani, hogy nem lenne nekem megerőltető, nem éheznék.


miért nem elég heti egy lénap? mindenhol azt írják... több hetes tisztítókúrákat meg nem tudok vállalni.

2011. szept. 12. 07:32
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyümölcsnap és a lénap nem ugyanaz..
2011. szept. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem pedig nem rossz ez a diéta, le a kalappal, ha te pontról pontra be tudod tartani. Az biztos, hogy a 10-15 kg leadásához több időre van szükség és kitartásra. A heti egy gyümölcs v. zöldségnap is jól hangzik és mindenképpen hatásos, még a lefogyás után is jó szinten tartani a súlyt.
2011. szept. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van még valaki a háztartásodban aki megegye utánnad a maradékokat?


Minden nap más és más a kaja,abból is egy nagyon pici mennyiség kell. A boltba meg nem kérheted úgy hogy 2szelet sonkát kérek,vagy egy kis kocka feta meg mozarella sajtot. Epret,narancsot honnan fogsz beszerezni?

Egy csomó étel rád fog poshadni.

Magáról a diétáról inkább nem is nyilatkozok...

2011. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 napos diéták nincsenek. attól még hogy valaki leírja, nem lesz több mint egy nagyon elba.szott scifi.


kiegyensúlyozott, megtervezett étrend kell, ennyi.

2011. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát az van, aki eltakrítson utánam :)


nem tudom magyarországon hogy van, de itt németországban bármikor kapni bármilyen gyümölcsöt, zöldséget, úgyhogy azzal nem lesz gond.

2011. szept. 12. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!