Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalóriát, vagy a szénhidrátot...

Kalóriát, vagy a szénhidrátot kell inkább számolni?

Figyelt kérdés
Elég ha csak a ch bevitelt számolom (100g/nap) vagy fontos még mellé a kalóriát is (kb 1200kcalt szoktam enni)?? Ilyen diétával mennyit fogyhatok? Kevés sporttal is tudok? 165/69
2009. máj. 4. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:

a kalóriát nem kell számolni, viszont nem csak ch-t kell, hanem ch-t, fehérjét, meg zsírt is.

A sport mindenképpen kell a fogyáshoz!

2009. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
az 1000 kcal nagyon kevés! hosszú távon nem fogod bírni, és ha kiéhezel, minden plusz kalória gyorsan elraktározódik zsír formájában. inkább sportolj. de tényleg ne számold a kalóriákat. kevés, délelőtt elfogyasztott összetett szénhidrát elfogyasztásával úgyis fogysz. csak délután már szénhidrátot ne egyél.
2009. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mért ne egyen délután szénhidrátot? A nap vagy a csillagok állása nem engedi? az oké hogy a lefekvés előtti utolsó étkezésnél már ne egyen diétában, de délután ehet még. Főleg ha mondjuk éjfélkor vagy 1-kor fekszik le. Úgy bírom ezeket az időpontos dolgokat, csak azt felejtitek el hogy nem mindenki reggel 6kor kel, és este 8kor megy aludni, hanem van aki mondjuk pont fordítva.
2009. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

100g ch az jó, de aez alá ne menj!

Egyetértek az előttem szólóval.

2009. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szénhidrát nélküli étkezés is lehet ízletes, laktató, és kiválóan fogyaszt, ha: rostokban gazdag az egyéb más, amit eszel, és elősegíted a szervezeted ürítési folyamatát sok-sok cukor és energiaszegény folyadékkal. Napi ötszöri étkezés (tízóraira és uzsira elég akár egy sovány joghurt, kefír, vagy gyümölcs), és legalább sétálj jó sokat, (akár kicsit gyorsabb tempóban) ha más sportot nem tudsz, vagy nem akarsz. És - ha már leszólták a délutáni időzítést (:-)) - azt javaslom, a tervezett lefekvés előtt két órával már ne egyél.
2009. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most akkor szénhidrát mentes vagy sok oksk cukorral és folyadékkal?


Nálad valami nincsen rendben. És akkor a cukor mi fehérje vagy szénhdrát?

Az írásod alapján látom, hogy lövésed nincs a témáról...

2009. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kevés sport is sport,kedves kettővel előttem válaszoló,a mozgáshoz energia kell amihez szénhidrátra van szükség..meg úgy alapjába véve hülyeségeket irkálsz,ellent mondasz magadnak,igaza van az utolsónak..:-D
2009. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1. azt senki nem mondta, hogy a kevés sport, nem sport. Ezt nem tudom hol látod Kedves. 2. Nem sok-sok cukor, hanem sok-sok folyadék, amiben nincs cukor! 3. mert a cukor az szénhidrát! És lenne egy 4. pont is: amikor a válaszodat írod, épp ott, kicsit feljebb láthatod azt a listát, mit ne tegyél. Egyebek mellett: ne a válaszokra válaszolj! (ahogy most ezt én is tettem) Te kis nagyon okos
2009. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!