Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kompenzáljak?

Hogyan kompenzáljak?

Figyelt kérdés

Tegnap szerintem bevágtam vagy 2000 kalóriát, miközben úgy 1350-re lenne szükségem. A mai reggelim 250-től nem lehetett több. Tízóraira 100 kalóriányi szőlőt szeretnék enni. A vacsorám 150 kalória lesz, tehát ez 500 kalória. Mennyi fasírtot + főtt tojást ehetek ebédre, hogy a mai napom kivételesen 1000 kalória legyen?


Tudom, hogy a 2000 rengeteg volt, az 1000 meg kevés, minden nap 1300 körül szoktam fogyasztani, de tegnap olyan kaja volt, amit nagyon ritkán eszem (néhány havonta), elszaladt velem a ló, s ezt most rendbe kell tenni.


2011. okt. 27. 08:25
 1/8 A kérdező kommentje:

Á, most néztem, hogy 1536 kalóriát kellene bevinnem a heti fél kiló fogyáshoz. Na, ez a lényegen nem sokat változtat, de nem akartam pontatlan adatokat közölni.

Bár szerintem ez a kalkulátor nem valami megbízható, én 1300-tól nem szoktam többet bevinni, mégis havonta fogyok fél kilót nem hetente. Pedig az emésztésem rendben van, nincs lelassulva az anyagcserém.

2011. okt. 27. 08:34
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne akarj kompenzálni, mert semmi értelme.

Ma egyél annyit, amennyire szükséged van, a tegnapi napot meg felejtsd el. Attól, hogy egyszer túllépted a keretedet, nem fogsz el- illetve visszahizni, de ne nagyon ismételd meg belátható idön belül.

A napi kajához meg csak annyit, hogy teggel meg délben egyél magasabb kalóriatartalmú ételeket, estére meg inkább olyat, amiben kevesebb van. DE éhesnek lenni nem szabad, mert akkortól elkezdesz raktározni.

2011. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 nap alatt sem meghízni, sem lefogyni nem lehet. Ennyi.
2011. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*Bár szerintem ez a kalkulátor nem valami megbízható, én 1300-tól nem szoktam többet bevinni, mégis havonta fogyok fél kilót nem hetente.


Az anyagcsere nem azt jelenti, hogy naponta hányszor mész wc-re...

Lehet, hogy ha megennéd a szükséges kalóriamennyiséget, gyorsabb lenne a fogyás is.

2011. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj babám... Nov 19.én téged is várlak itt szeretettel,a tesztemen :)
2011. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahhoz lehet, hogy egy kicsit idős vagyok, hogy a babád legyek, öcsém!
2011. okt. 27. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:

esetleg a hugod lehetek:) Na mindegy. De azért nézz fel 19.-én mert egy "tesztet" fogok itt megcsinálni a sok butus kérdés miatt, akik azt hiszik hogy 1-2 naptól vissza lehet hízni ha megesznek egy kis ezt azt.

Választ kapsz majd a kérdésedre is akkor. Szal....így előre,felesleges ezt a semmi kis 2000kcalt kompenzálni:)

2011. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, természetesen itt leszek!
2011. okt. 27. 12:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!