Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai napom?

Milyen volt a mai napom?

Figyelt kérdés

161cm/48kg, 15/L vagyok. Nem szeretnék sokat fogyni, max 2-3 kilót, mert a lapos has az álmom.

Reggeli:35g rozskenyér, 100g zsírszegény túró, 60g csökkentett zsírtartalmú mozzarella

Tízórai:100g narancs

Ebéd:100g csirkemell, 50g fejeskáposzta, 50g sárgarépa, 50g gomba, 50g zöldbab+100g rizs

Vacsora:100g zsírszegény túró, 60g csökk.zsírt. mozzarella, 100g cékla

Ma szétedzettem az agyam, totál hulla vagyok, mert a tegnapi kimaradást is bepótoltam, vagyis 2 napot csináltam végig+a súlyzós edzések után elégettem 100kcalt a sífutón.

A vacsorám már elég korán megvolt, de éjfél után fekszek le aludni.Egyek még 3 óra múlva egy kevés túrót, vagy inkább ne?


2011. okt. 28. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

persze hogy egyél túrót

amúgy most komolyan 1: hova akarsz fogyni?

2 már 15 évesen így méricskélsz mindent ppontra pontra minden egyes ételt hány gramm stb?

amúgy szerintem ez jó étrend csak kevés

reggelihez egyél zöldséget is

2011. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérlek ne fogyj :) inkább végezz hasizom gyakorlatokat, attól majd szép lapos lesz a hasad :P :)
2011. okt. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Heti 5x edzek hasra, de a hasizomgyakorlatoktól tuti nem lesz lapos a hasam, mert nincs helyi zsírégetés, azok a gyakorlatok csak a hasizmot erősítik.

2011. okt. 29. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!