Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjal le? Már elegem...

Hogyan fogyjal le? Már elegem van8 (

Figyelt kérdés
Mikor fogok végre vékony lenni? Már annyi mindent próbáltam életmódváltás,koplalás,sportolás meg minden..de mindig annyira leterhelt,hogy feladtam. Mit tegyek?
2011. okt. 28. 21:24
 1/7 anonim válasza:
Próbálj sokkal lassabban enni és rágd meg jobban az ételt, ez elősegíti a gyorsabb anyagcserét...
2011. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első körben ne sajnáld magad.

Másodszor pedig szerintem ott hibázol, hogy elsőre akarsz nagyot ugrani.

Több kisebb célt tűzz ki, hamarabb lesz sikerélményed és nem fásulsz bele.

És ne koplalj. Egyél rendesen (normálisat), sokszor keveset és mozogj sokat.

Fél év múlva tök jól fogsz kinézni. :)

2011. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb. tavaszra szeretném leadni a 8kg feleslegem:) február/ március környékére..milyen apró célok legyenek?
2011. okt. 28. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
8 kiló nem sok, de próbáld "beosztani" a kilókat. pl havonta 2 kilót egészséges életvitel mellett is le tudnál adni. Ne akarj egyszerre sokat, hanem sokszor keveset.
2011. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Evés helyett ink. igyál vizet!(persze azért egyél is :)) és a mozgás is fontos...
2011. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de mit változtassak,mert nem tudom:S
2011. okt. 28. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:
első körben méregteleníts. igyál sok gyógyteát. pl csináld azt, hogy egy nap csak folyadékot iszol(ásványvíz, gyógytea)lehetőleg akkor amikor nem probléma ha nem viszel be megfelelő kalóriát. egyél sok gyümit, zöldséget, kefírt, joghurtot. és kapj fel egy cipőt amiben tudsz futni és reggel(vagy este) fuss ahogy jól esik. de fél óra minimum.
2011. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!