Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha duci vagyok akkor már nem...

Ha duci vagyok akkor már nem is korcsolyázhatok?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de arra gondoltam, hogy elkezdek korcsolyázni csak úgy hobbi szinten, hogy legyen valami mozgásom de félek, hogy nehezebben tanulom meg, mint a vékonyabbak, vagy nem tudom... Vagy hülyeség az egész és vágjak bele nyugodtan? Tapasztalatok?
2011. okt. 30. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kezdj el korcsolyázni,ha hobby szinten csinálod,akkor semmi köze a kettőnek egymáshoz!!!

Sok sikert!

2011. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egy igen magas testtömeg, testzsír felett az intenzív mozgásnak lehetnek kockázatai. de ebben az esetben nem biztos, hogy az ember kifér a szobaajtón.


normálisabb, vagy átlagosabb esetben amit írtál (mint 1. válaszoló reagált) nincs összefüggésben a testalkatoddal.

2011. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha feltöröd a jeget, az nem szerencsés:D
2011. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem van egy barátnőm aki nem nádszál (ahogy én sem) de ő korcsolyázik. Vagy már abbahagyta de régebben sokat korcsolyázott. Ő még járt is fellépni vagy mit csinálni. Menjél nyugodtan :)
2011. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nincs extrém túlsúlyod, szerintem simán :) tavaly télen +10 volt rajtam, és olyan sérülésem volt, ami miatt szinte csak ezt az egyet tudtam úgy csinálni, hogy minimális kockázata volt a balesetnek, és még élveztem is :) tök könnyen megtanultam és ma már mindenféle trükköt tudok :) imádom, és azt kívánom, bárcsak korábban rávettem volna magam, hogy megtanuljam és bárcsak többször csinálhatnám, de sajna 1 alkalom is elég drága :/
2011. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hú most megnyugodtam :) Köszi mindenkinek.
2011. okt. 30. 12:42
 7/7 anonim válasza:

Kussoljatok már :S

Úgy bírom, hogy itt gyakorikérdéseken mindenki szép, csinos, jóképű...

2011. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!