Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől tényleg lehet sokat fogyni?

Ettől tényleg lehet sokat fogyni?

Figyelt kérdés
A barátnőm még ált. suliban nagyon lefogyott. Egész nap semmit se evett, csak este egy normális adag kaját. Ettől nagyon sokat fogyott. Szerintetek ez beválhat? Nekem igazából ezt lenne a legkönnyebb betartani, mert általában délelőtt még nem kívánom a kaját, ha van vmi dolgom akkor nem is ebédelek, de estére már megéhezem és vacsizok. Szerintetek?
2011. nov. 16. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fog tetszeni a válaszom. Ha mindenképpen tönkre akarod tenni magad, akkor ne tartson vissza semmi ettől a hüly.eségtől.

Mintha valami járvány lenne terjedőben mostanság. Remélem, nem kapom el:)

2011. nov. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem fiatal vagy es buta. De a tobbiek is a nyakadnak fognak ugrani mert az otleted marhasag. Sajnos az ilyen tudatlansag fertozo...

Eloszor is: ha nem eszel napi 1300-2000 caloriat (eletkor/testsuly fuggoen) akkor a tested 2 napon belul beall ehinseg uzemmodba es minden falat kajat elraktaroz zsir formajaban. Tovabba mivel nem viszel be elegendo energiat (kajat) a szukseges energiat ugy fogja eloallitani h az izomszoveteidet fogja lebontani. Valoszinu ezert fogyott az ismid.

A vegen nemcsak zsirosabb leszel es gyengebb (kevesebb izmod lesz) hanem meg olyan kedvessegek is tarsulnak a h.lyesegedhez, mint problemas arcbor, pattanasok, faradekonysag, fako haj, felfajas, menstruacios zavarok es szekrekedes... Csak h nehanyat emlitsek.

2011. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem lesz bajod, csak sok zoldseg meg protein
2011. nov. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól írja a második.Én pontosan azt csináltam amit te tervezel. Bár nem fogyókúra miatt,hanem mert így jött ki.Egész nap nem ettem,este viszont vacsoráztam rendes ételeket.Az eredmény: Híztam,és akkorra hasam lett,úgy nézek ki mint aki 7 hónapos terhes..úszógumim is van,és a legrosszabb az hogy most meg alig akar lemenni a hasam..
2011. nov. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
keress rá a harcosok étrendjére
2011. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
már bocs de a hülye is tudja h ha este eszel akkor hízol a legjobban,szal már ezt itt bebuktad és igen nagyon káros.Javaslom sokszor keveset(kb napi 5x egyél) és [link] ezt az oldalt szépen kitöltöd,megtudod mennyit is kéne enni a fogyáshoz és kész.Ezzel nem bántani akarlak félre ne értsd csak a lehető legrosszabb módon akarsz fogyni,ha azt teszed amit az imént leírtam pl.ha heti 1kg-t akarsz fogyni és aztdobja ki 1500kcal-t kéne enned ehhez akkor beosztod 5 étkezésre.FONTOS:vizet igyál,ne cukros szarokat,pl én nem bírom kóla nélkül,igyál lightot,vagy édesített lötyiket de ezeket is mértékkel mert szintúgy károsak(max 1 liter/nap az édesített cuccokból) de vízből akármennyi,minél több annál jobb
2011. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az edesitett (foleg a lightos) cuccokrol a kovetkezot olvastam:

Az olyan mesterseges (foleg edesito) adalekokat, mint az aszpartam es tarsai (plusz szinezekek stb.), a szervezet nem tudja lebontani. Nem tudja se lebontani, se rendesen megszabadulni tole, igazabol nem tudja mi az es meregkent kezeli. A mergekkel mint altalaban ugy banik - annak erdekeben hogy hatastalanitsa oket - hogy bevonja zsirral.

Ezert van az, hogy a legtobb kover ember tele van mereganyaggal es egy tisztito kura folyaman egy csomo kilotol megszabadul.

Ha valaki szereti a kolat (en is megkivanom hebe-hoba) az igya a rendes, cukros verziot es a dietas szarokat kerulje mint a tuzet!

2011. nov. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!