Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 25kg feleslegem van kb.10kg-t...

25kg feleslegem van kb.10kg-t 2 honap alatt lefogyhatok ezzel a modszerrel? 165/85 .17/L

Figyelt kérdés

semmi kenyer,se teszta,se suti..semmi olyasmi ami lisztbol van,

nagyon keves csoki.... 1-2 kis kocka 1-2szer /het ..de ezen kivul semmi.....napi 3L viz..(2L szensavmentes asvanyviz + 1L valamilyen tea , zold tea..fekete tea, cukor nelkul,


reggeli: zabpehely tejjel, gyumolccsel,fahejjal vagy tukortojas, vagy ilyesmi..

suliban: 2-3db gyumolcs +1-2joghurt

ebedre rendesen ami van itthon...leves + hus..de koret nelkul

es vacsira pedig joghurt vagy tej vagy rizskeksz


es minden masnap 1 ora gyaloglas vagy fel ora torna...


Ez hatasos lehet? lefogyhatok vele 10kg-t kb aprilisig?

vagy mit kellene javitanom rajta?


2011. jan. 16. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
hasonló étrenddel én 3 honap alatt fogytam 10 kilót, és többről is indultam, mint te, sztem ne fogyj ennél gyorsabban.
2011. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vacsora rizskeksz meg tej sztem fölösleges

yoghurt, kefír, túró, tojás, hal, hús, zöldségek

2011. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Miért vártad meg, míg ennyire elhízol? Évek alatt nem zavart, amikor belenéztél a tükörbe? Csakis életmódváltással fogyhatsz, ami legalább egy évig tart és persze utána is megmaradsz ez mellett.
2011. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van aki "alapból" elhízik, azaz egész kisgyerek korától zabál. én is ilyen vagyok, egy kövér 12 éves gyereket meg marhára nem érdekli a súlya, csak a csokifagyi. ez a szülő hibája. utána tinikorban jönnek a borult éhezős diéták, mer' jó lenne járni valakivel. mindenki így kezdi, aztán jön a yoyo, még egy pár próbálkozás, beletörődés. aztán később újra kapcsol, hogy lehet máshogy is. ennyire egyszerű, hogy valaki miért csak ekkora súlynál " kap észbe " ...
2011. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kosz a valaszokat


kedves 17:46

nem egesz 1 ev alatt hiztam meg ennyire. sosem voltam vekony...de 70kg korul mozogtam altalaban. ovis koromtol mindig tobb voltam mint a legtobb korombeli...pedig nem ettem tobbet.... tudod nem mindenki alapbol 50kg...


es szerintem ez nem is "borult éhezős diéták" csoportba tartozik....


am is ti irkaljatok itt non-stop hogy 1kg/het normalis... akkor 8kg/2honap teljesen normalis lehet..nemde?

2011. jan. 16. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Az etrendedben nagyonsok ide nem illo dolog van.2 honap alatt tobbet is fogyhatsz csak egy jo etrend meg edzesprogram kell.Azt mondjak nem egezseges hirtelen sokat fogyni,de ha ugy nezzuk a 85 kg sem egezseges 17 eves lany letedre :)
2011. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mik az ide nem illo dolgok? es azokat mivel helyetesithetem? es milyen lenne az a tokenletes etrend + mozgas?
2011. jan. 17. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!