Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyizok, a kokuszliszt...

Fogyizok, a kokuszliszt megengedeto vagy inkabb potoljam massal?

Figyelt kérdés
nagyon kivanom az edességet, es gondoltam, h csinalok cs egyszeru sutit, zabpehelylisztbol, kakaoporbol, sutopor, édesítoszer, viz..es van otthon meg kokuszlisztem is, csak nemtudom, h most tegyem e bele amasszaba vagy ne..?
2011. okt. 31. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

?

normális testzsírcsökkentéskor az ember nem eszik plusz szénhidrátot, hanem pótolja a vitaminokat hogy ne legyen édességéhsége (C-vitamin).

"fogyinál" meg tök mindegy igazából.

2011. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de mar tobb mint egy honapja nem ettem semmi édességet és most jott ram, h valamit megennék..a gyumolcsoktol mar undorom van..joghurtot se akarok latni..nemtudom, h akkor mivel csillapítsam az édesség utani vagyamat..lehet eszek egy kocka csokit akkor..koszi a valaszt :)
2011. okt. 31. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:

nem tudom.. intelligenciából meg tudok oldani diplomatikus válaszokat, ekkor írnám hogy havonta egy étkezés, vagy egy alkalom nem számít..


viszont ehelyett a legjobbat szoktam írni, szervezet c-vitamin szükségét kielégíteni, ez napi fél gramm, 2-3 gramm között is mozoghat, nehéz megállapítani, ki milyen tanulmányra alapoz..

2011. okt. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!