Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó? Jól csinálom?

Ez így jó? Jól csinálom?

Figyelt kérdés

Nem fogyni szeretnék! Sőt nem is szabad már fogynom! Formásítani, feszesíteni akarok.

Minden reggel csinálok egy 10 perces tornát. Ebben benne van ilyen ugrálós aerobik szerű táncféleség zenére, egy olyan 3-4 perc, a többi pedig has-far-csípő-comb-mell izom gyakorlatok. Dél körül (ebéd elött vagy után energiámtól függően) Rubint Réka 20 perc önmagadért videóiból egyet (mindig másikat) és este újra a 10 perceset megcsinálom. Ez így hatásos? Ha, nem, mit csinálok rosszul? Előre is köszönöm a válaszokat!! :))


2011. nov. 1. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jól halladsz!!:)

Bár annyit,hogy ink úgy csináld hogy megebédelsz és ebéd után kb 2-3 óra elteltével csinálsz gyakorlatokat mert ebéd után se jó teli hassal meg előtte se!

a reggeli torna az meg teljesen rendben van sok sikert!:)

2011. nov. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

túl sok a mozgás, a szervezeted vagy nem fogja bírni és mondjuk beteg leszel, vagy pár nap után annyira hozzászokik, hogy már nem fog reagálni a terhelésnek.

Rubint Réka tornáit meg mondjuk fogyás alatt lehet komolyan venni heti 2-3x futás mellett, ha simán alakformálást szeretnél, akkor azért nagy átverés, mert Réka sem attól néz ki úgy, ahogy, hogy heti 3x20 percben kutyapózban emelgeti a lábát. Az alakformáláshoz izomépítés kell, ami csak úgy megy, hogy az izom fokozatosan egyre nagyobb terhelést ad.

Erre jók a súlyzós edzések, én is ezen az úton fogok elindulni november közepén (addig pihi 10 kg fogyás után). Pár gyakorlat lábra, fenékre, hasra és karra, ebből fog állni az edzés, de ezt konditeremben. A Rékás utat végigjártam már, és az a tapasztalatom, hogy csak fogyás alatt segít, pl. a narancsbőr sokkal gyorsabban tűnik el, és nem engedi, hogy fogyás után szétfolyjon a tested, kis tartást ad. de aki komolyabbra vágyik, az csináljon komolyabb edzést is. Ha nem is edzőterem, de mondjuk fekvőtámasz, otthoni kézi súlyzók, guggolás súllyal, csak ennek is van egy határa, ami fölé nem lehet menni. kérdés, hogy neked elég-e ez a határ, hogy pontosan milyen testet is szeretnél.

kajálás: súlytartás, vagy nagyon kis kalóriadeficit, de rengeteg fehérje. enélkül nem megy, szarból nem lehet várat építeni.

2011. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

de baromságokat írok :D

szóval " az izom fokozatosan egyre nagyobb terhelést ad."

*egyre nagyobb terhelést adsz az izomnak.

2011. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" túl sok a mozgás, a szervezeted vagy nem fogja bírni "


Túl sok? XD Ez csak max 40perc...ráadásul nem is egyszerre hanem felbontva.

2011. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hidd el, ez jobban leterhel, mintha 2naponta 40 perc lenne. lettem már úgy beteg, hogy minden egyes nap futottam legalább 3x.
2011. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!