Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a különbség a zsírégető és...

Mi a különbség a zsírégető és az alakformáló étrend között (lifetilt)?

Figyelt kérdés

[link]


Lejjebb vannak az étrendek különböző testalkatú nőknek. Én nem látok olyan nagy különbséget a két fajta étrend között. Mi a legfőbb eltérés?


2011. nov. 1. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

a zsírégetőnél elég kevés a ch, és nagy megszorítások vannak, tehát csak csirkemell, túró, turmix, zabpehely, pufirizs és barnarizs.

az alakformálónál több a ch, és a fehérje is egyenletesebben van elosztva. itt már mehet hal, krumpli, fagyasztott zöldség, főzelék, leves, gomba, tehát ez az étrend sokkal megengedőbb.

2011. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A "zsírégető" bár ez a megfogalmazás alapból hibás,kalóriadeficitben van,hogy csökkenjen a testzsír és elegendő fehérjét tartalmaz,hogy a meglévő izomtömeg lehetőleg megmaradjon.

Az alakformálóhoz meg nem árt tisztázni hogy mi is a forma.

Formás akkor lesz valaki,ha kellő mennyiségű izom van rajta,ami arányossá,izmossá,formássá teszi.

Szóval az alakformáló étrend a tömegnövelő étrend.

2011. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

utolsó, a lifetilt féle verzió biztosan nem tömegnövelő. nekem kalóriadeficitem volt (igaz nem olyan nagy) az alakformáló szakaszban is, és 6 hét alatt ment le rólam további 3 kg. Volt rengeteg súlyzós edzés meg futás is, szóval jól leszálkásodtam, de még azt is meg merném kockáztatni, hogy olyan izmaim jelentek meg, amik eddig a fasorban sem voltak. A testzsír%-om az első szakaszban 30-ról 23-ra csökkent, majd az alakformálóban tovább 19-re.

tudom, hogy tudományosan baromság ilyet kijelenteni, hogy zsírbontás mellett izomépítés, szóval nem tudom, mi a magyarázat, de tény, hogy amit fent leírtam az saját tapasztalaton alapszik.

2011. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!