Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha néhány hétig így eszek,...

Ha néhány hétig így eszek, akkor lefogyhatok?

Figyelt kérdés

Reggeli: tk kenyér light sajttal, zöldségekkel

Ebéd: ami a menzán van (de, ha krumpli vagy édességek, akkor nem enném meg)

Uzsonna: gyümölcs vagy zöldség

Vacsora: sovány túró valami joghurttal


Koleszon vagyok, szóval nem tudok magamra fogyós kajákat (hal, csirke) főzni. :(

És nem kell sokat fogynom, én -5kg-vel már elégedett lennék.


2011. nov. 2. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
mérekezz reggel. sokkal könnyebb vagy;)
2011. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
reggel szoktam mérekezni.
2011. nov. 2. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:

"tk kenyér light sajttal, zöldségekkel"

ismerősöm így hízott. remélem érted a problémát, de semmibe nem kerül leírnom, ha nem világos.

2011. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem értem a problémát, hogy hízott ismerősöd?
2011. nov. 2. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:

gondolom azért, mert nem mindegy, hogy fél kg kenyér vagy 2 szelet...

de nekem nem is ez vágta ki a biztosítékot, hanem ez a "néhány hétig". miért utána mi lesz? szerinted ha visszaállsz a mostani étkezésedre, akkor nem fogsz megint elhízni?

2011. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

pontosan, a legjobb (legegészségesebb, legmegfelelőbb) ételekből is adott mennyiség hízáshoz, kisebb mennyiség súlytartáshoz vagy fogyáshoz vezet. életmód szerűen, néhány hét alatt ugye se fogyni se hízni nem lehet sokat, ha nem megyünk bele extrém esetekbe.


amit írtál jó lehetne, de ha már a menzán vagy eszem (feltételezem nem csirkemellet rizzsel) vagy nem is eszel, akkor még 1-2 étkezés sovány húst, halat be lehetne dobni, meg mondjuk némi olajos magvak a zsírok miatt jók.

2011. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szoktam olajos magvakat enni, de nem sokat, mert sok bennük a kcal.

A menzám pedig elég tűrhető, nem főznek olajosan és pl fehér kenyér sosincs, csak barna (és igen, szokott lenni csirkemell rízzsel :)).


Amúgy meg nem vagyok elhízva, 52 kg vagyok a 160 cm-hez, de ez a felesleg már nagyon zavar. És nem táplálkozok egészségtelenül, sose eszek chipszer meg hamburgert, kólát is csak nagyon néha. Anyám is egészségesen főz, sőt.

És ha lefogynék néhány hét után, akkor sem kezdeném magamba tömbi a gyorskajákat.

Őszíntén szólva nem is tudom, hogyan jött fel ez a +5kg, de mivel nem vagyok magas, már ez is meglátszik.

A sporttal sincs gond, de nem mondom, hogy sokat mozgok, hétvégenként a haverokkal ugye sokat vagyok kint sétálunk meg minden, de magam is elszoktam járni futni.

2011. nov. 3. 13:44
 8/8 anonim ***** válasza:

ritka hogy normális ételt adnak menzán.

szimplán kicsit fogd vissza a szénhidrát bevitelt (kevesebb kenyér, rizs)

ennyi lehet elég lesz, mint hogy lassan jött fel az 5 kilód, nyilván nem eszel túl sokat.

2011. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!