Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány év alatt lehet lefogyni...

Hány év alatt lehet lefogyni 20Kg-ot és hogyan?

Figyelt kérdés
Edző terembe sajna nem tudok járni mert nincs rá 10-20000Ft-os keretem
2011. nov. 3. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kevesebb mint fél év alatt lement ennyi. Csak egy elliptikus trénerbe és egy futócipőbe fektettem be. Meg számoltam a kalóriákat. Ennyi.
2011. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LadyLee ***** válasza:

Úgyis az étkezés a lényeg - legalábbis a súlyvesztés szempontjából. Viszont, ha nem akarod, hogy megereszkedjen a bőröd, akkor bizony kell mozogni is - a futás pl. hatásos és költségkímélő.


És ahogy az előttem szóló is írta kb. fél év alatt egészségesen le lehet adni akkora súlyt. Egyél sokszor (napi mondjuk 5x) keveset - max a korábbi adagjaid felét.

2011. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
K.b. 5 hónap.
2011. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És futásból mennyi elegendő?Étkezni mit lehet és mit nem
2011. nov. 3. 14:56
 5/7 anonim válasza:
20kg? biztosan kell annyi? Ha gyors az emésztésed, akkor elég hamar le lehet dobni Ha lassú, akkor pedig fel kell gyorsítani. Szerintem ne az idővel foglalkozz. a gyors fogyás úgysem vezet sehova. Kezdj el megfelelően enni és mozogni. Számold a szénhidrátot, mozogj és egyél változatosan (csak minőségi kaját, amit lehetőség szerint otthon készítesz magadnak) A kajára tényleg nagyon figyelj. Ha pl most kezded, és olyan teljes kiőrlésű kenyeret eszel amit elsőre nem köpsz ki, akkor az átbaszás volt :)
2011. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a fél év korrekt, de én egy éven belül-t írnék. pláne, hogy ugye a leadott tömeget meg is kell tartani, nem csak valahogy ledobni.

írás: [link]

2011. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél év alatt kényelmesen lemegy ennyi, persze kellő mozgással. Nem kell ehhez konditerem. Veszel egy dvd-t 990,-Ft-ért és otthon tornázol. Én ezt csinálom, meg nyilván az étkezésemre fordítok hangsúlyt. Évek óta nem eszek cukrot, semmilyen cukros dolgot. Már önmagában ez csodákra képes a mozgással együtt. Szívből ajánlom!
2011. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!