Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? /bövebben lent/

Mit tegyek? /bövebben lent/

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, 158cm, és 54 kg, nagyon zavar, hogy kicsit 'dagadt' vagyok, mellem is alig van, anyukámnak van fogyasztótablettája, ha szedném a tablettát, akkor a mellem is 'eltűnne'?

NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK! KÖSZÖNÖM!


2011. nov. 3. 22:02
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a tablettához még fiatal vagy próbálj futni vagy otthon tornázni kazettára hidd el megéri ja és csak vizet igyál és este 6 után már ne egyél.A melled meg még úgyis nőni fog!!!
2011. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj, biztosan nem vagy dagadt! Fejlődésben vagy még,nem szabad ilyet fogyasztótablettákat sem szedned! Egyébként sincsen semmi hatása, és még tönkre is teszed magad!

Képzeld 13 évesen még nekem sem alakult ki teljesen az alakom, nem voltam hű de sovány...duci sem..szóval nem tettem semmit, hanem szépen hagytam a szervezetem fejlődni, és nem lettem dagi!! Ami a melled illeti, nőni fog még, ezért tutira ne aggódj!

Inkább figyelj oda, hogy helyesen és megfelelően táplálkozz,és mozogj valamit:-) Ha szeretsz táncolni, kapcsolj be valamilyen jó kis zenét, és indulhat a buli!

Hajrá!:-)

2011. nov. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!