Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ittatok már Envigát? Hatásos?...

Ittatok már Envigát? Hatásos? Mert nagyon reklámozzák.

Figyelt kérdés
Zöld tea fő összetevője most olvastam, fölösleges pénzkidobás? Elérem azt az anyagcseregyorsító hatását sima szálas zöldteával is?
2009. máj. 6. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó a marketingje de...

Vettem egyet próba képpen, a tapasztalataim a következők:

100mg koffein van benne, ez 20mg-mal több mint amennyi egy mezei olcsó energiaitalban van. A zöldtea kivonat meg annyi mintha innál zöld teát. Szóval gyakorlatilag egy zöld tea koffeinnel turbózva. Persze, hogy valamennyire pörgeti az anyagcserét de ennyire egy 99ft-os energiaital is meg tudja ez meg kerükl 350ft-ba. Én az íze miatt iszom néha de egyébként értelme nincsen mert ez elég kevés akármihez.

Az mind szép és jó amit elmondanak, mert tényleg pörget de gyakorlatilag a hatása elhanyagolható...

Ha valaki ettől várja a fogyást az felejtse el. Kávé helyett mondjuk jó, csak drága.

2009. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Gondoltam, hogy azért rátesznek a reklámban, de azért kíváncsi votlam. Csodát nem várok semmitől sem, csak magamtól a fogyás tekintetében, csak egy kicsit ráturbóznék!De iszom rendszeresen zöld teát, meg iszom hozzá majd energiaitalt, és akkor olcsón megúszom:P
2009. máj. 6. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy normál energiaitalban kb 10g cukor van.

Én úgy csinálom hogy reggel felkelek energiaital+2000mg l-karnitin és tekerek 60 percet 130-as pulzus környékén.

De ha gondolod vannak cukormentes energiaitalok is. Én nem azért iszom mert fogyást várok tőle, mert elhanyagolható mennyiségben segít csak. Inkább hogy fel tudjak pörögni a tekeréshez.

2009. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!