Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-ot adhatok le ha ezt...

Hány kg-ot adhatok le ha ezt követem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 13 éves lány vagy. 161 cm és és 61 Kg!!

Kicsit soknak érzem ezt a súlyt és változtattam az evési szokásaimon és sportolok is!!

Íme:

Reggeli(8 órakor): Egy fehér kenyér vajjal megkenve és sajtal megszórva + pohár tej, gyümölcs :)

Ebéd(1 órakor): Ami éppen van, de nem eszek túl sokat!!

Uzsonna(4 órakor): Pohár tej, gyümölcs

Vacsora (7 órakor):Egy Joghurt


És Minden nap 100-at guggolok és felugrok :) Ez nagyon kimerítő!! és egy óra hosszát szoba biciklizem! Ezt minden nap elvégzem!!

Hétfőn kezdtem de még egy grammal sem lettem kevesebb :SS

Ez természetes?? :) Ha valamit rosszul csinálok, szívesen várom a válaszokat :)

És egy hónap alatt ezzel mennyit fogyhatok??

Köszönöm szépek előre is :)(K)


2011. nov. 4. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is. Ha napota méred magad, furcsa (ingadozó) eredményeket fogsz tapsztalni. Elég hetente egyszer mérned magad, de akkor ugyanolyan körülmények között (pl. rögtön felkelés után, ruha nélkül).


Ami az étrendedet illeti, szerintem pedig túl keveset eszel. Az jó, ha este hét után nem eszel, az viszont nem, hogy ebéd után gyakorlatilag alig fogyasztasz valamit. Nm tudom, ebédre mit eszel, de a leírt étrendben egyáltalán nem szerepl sem zöldség, sem hús. A vajat kerülném, bár egy szelet vajas kenyér belefér.


Ami a sportot illeti, a napi 1 óra szobabicikli nagyon hasznos fogyás szempontjából. Csináld változó intenzitással! Pl. 10 percenként csinálj egy olyan egyperces szakaszt, amikor majd kiköpöd a tüdőd (állítsd nehezebbre az ellenállást). A guggolás-felugrást elhagyhatod.

2011. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húst szoktam fogyasztani ebédre, és a zöldség is előfordul az étrendemben ebédre de főzve :) de majd beiktatom magába is!! :) Köszönöm szépen a tanácsaidat, megfogadom :)!!
2011. nov. 4. 13:27
 3/4 anonim válasza:
100%

Nagyon kevés vacsorára

legalább valamilyen gyümölcsöt egyél még mellé mert ha úgy vesszük 6 órája nem ettél semmit vagy egyél salátát hússal, sajttal vagy tojást sokat nem kéne fogynod bár nem tudom hogy nézel ki de max 5-6 kilót

Sok sikert!

2011. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,Köszönöm akkor a Vacsora mellé még eszek almát vagy vmi laktatót ami annyira azért nem telít el!! Amugy igen én is 5-6 kg gondoltam azért sovány nem szeretnék lenni!:)
2011. nov. 4. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!