Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy adhatok le 3 hónap alatt...

Hogy adhatok le 3 hónap alatt 5-6 kg-t?

Figyelt kérdés

Most majd elkezdek táncolni jövőhéttől az elég? (persze dok folyadékkal->így kicsit kevesebb kajával-mert amúgy nem eszek sokat-,max még egy kis otthoni futással kb hetente 2x 15perc)

melyik kombináció kell ezek közül?vagy még valami ezeken kívül pluszba?


2011. szept. 30. 20:01
 1/5 anonim válasza:
100%

Mozogj amennyit csak tudsz. Igyekezz odafigyelni az étkezésre, és éjszakai nasi/édesség/nehéz kaja ne legyen. Szénhidrátból kevesebb legyen, próbáld amikor csak lehetőséged adódik, kiváltani a kenyeret zöldséggel/salátával. Ha betartod le megy az az 5-6 kg.

Én 4 hónap alatt 18 kg-ot fogytam. Egyesek szerint egészségtelen, de a sport (én esetemben konditerem) rengeteget segít, meg persze fontos az elhatározás és a kajára fokozott odafigyelés is. Annyi hogy ne add fel amíg nem mutat kevesebbet a mérleg! :) Sok sikert!

2011. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"normálisan" akár havi 4 kilógramm is lemehet, szálkásító étrenddel. ez kb. az mint amit előző leírt, csak ugye pontosan meghatározva a mennyiségek, nem "kevesebb" vagy "több".

amúgy havi 1-2kg meg simán reális, úgy hogy még 4 is nagyjából egészséges határon belül van. tehát viszonylag könnyen leadhatsz 5 kiló zsírt.

egy része víz lesz, és glikogén, tehát érdemesebb mondjuk 7 kilót leadnod esetleg, és akkor tényleg lemegy 6 kiló zsír, utána a víz stb. visszajön.


étrend + intenzív edzés (küzdősport, harcművészet).

15 perc futás meg tánci azoknak való, akik nem gondolják elég komolyan az energiafelhasználást. pedig ezt nem árt komolyan venni.

2011. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

komolyan nem értem,hogy egyesek mért szólják le a táncokat,aerobic-ot stb-t,amik zenére való dinamikus mozgást tartalmaznak...aki azt állítja,hogy az semmi,az szerintem nem vett még részt egy jó kis tánc/aerobic órán...főleg,hogy ismerőseimet(pasikat) egyszer elvittük nyáron egy aerobicra és a végén közölte,hogy jobban megmozgatta,mint egy focimeccs,vagy konditerem...

namindegy... akkor ezek szerint menni fog köszönöm mindenkinek:)

2011. okt. 5. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
pont azért szólom le, mert a PASI ismerőseid találták keménynek, egy komoly ember képes jóval keményebb edzésre, és elvileg te ilyet keresel. szórakozás szempontjából nem szólnám le, biztos jó buli, de nem erről volt szó.
2011. okt. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egy zumba,aerob,rocky,vagy dinamikusabb tánc igenis megmozat és kifáraszt,komolyan kell venni,de közben jól érezheted magad...ebből a szempontból nem komoly sport,hogy jól érzem magam közben....viszont ha nem lenne zene,csak a lépések,akkor feleannyi idő alatt feladnám,mert nem vinne a ritmus,a jókedv...ebnből a szempontból nem komoly,és nem akarsz közben meghalni,túlhajszolni magad....ezt gondolom én
2011. okt. 6. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!