Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14éves vagyok. Nagyon gyorsan...

14éves vagyok. Nagyon gyorsan híztam sokat, de nem ettem többet . Szeretnék lefgyni de nem megy. A szüleim a fejükbe vették azt a hülyeséget hogy a hormonok miatt van. De nem bírom így elviselni magam. Koplalással le tudok fogyni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 15:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%

koplalástól csak tömeget veszthetsz. izom tömeget, zsírod nem fog csökkenni. úgy hogy nem nyertél.

és mi az hogy undorodsz magadtól? miért, eddig nem undorodtál? egy férfi büdös, és undorító! legalábbis inkább ez, mint hogy nézegesse magát egy tükörben, amikor még csak nem is izmos! testépítők más kérdéskörbe tartoznak, ők nárcisztikusak de legalább IZMOSAK.


te meg miért nem sza.rod le a hormonos baromságokat amit olyanok találtak ki akiknek lövésük sincs a témáról, beszélsz orvossal, védőnővel, dietetikussal és kajálsz normálisan?

vagy neten is utána olvashatsz normális étkezésnek.

2011. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
17%
Hormonok egy faszt... nekem a bicepszemen, a tricepszemen és a mellemen szakadozott fel a bőr a hormonok miatt és nem elhíztam... a hormonoktól max az történik ami velem és hirtelen megnő az izomtömeg (ami miatt olyanok lesznek rajtad mint a terhességi csíkok csak nem a hasadon)
2011. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
mi van, uccsó? ezt nem értem, miért történt ez veled?
2011. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
striákról beszél, ami a kötőszövet sérülése pl. gyors növekedés hatására. de hogy ennek mi köze a hormonokhoz.. gyógyszerekkel, szteroidokkal és hormonokkal kiváltható mondjuk nagyobb ütemű izomtömeg növekedés, mondjuk ez víz-zsír és nem csak izom, de hogy jöttek be a képbe a gyógyszerek? mert hogy egy 14 évesnek (sőt senkinek) nincs olyan hormon termelése, hogy hirtelen "kiizmosodjon" és striái legyenek, az biztos.
2011. nov. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
eeegen, az utolsót kérdeztem -.-'
2011. nov. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%

jaj, elnézést O.O

megyen csinálok egy gyors hasedzést, mert rossz voltam.

2011. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

annál jóval több kell!

remélem ő is válaszol, mert érdekelt volna, mit mond...

2011. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
ti igazán hülyék vagytok.egy nőnek biztos hogy nem fog megnőni az izomtömege csak úgy ok nélkül,főleg nem a hormonoktól.és bocs de nemkértem hogy kioktassál!!
2011. nov. 5. 14:51
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
á-á, hormonoktól pedig egy nő teste is megváltozik, viszont egy női test nem termel annyi anabolikus hatású hormont, hogy ilyen izomnövekedés legyen. (de kívülről be lehet vinni!)de alapjáraton még férfiak teste sem termel ennyit, pedig mi könnyebben izmosodunk, hisz mégis magasabb a tesztoszteron szintünk.
2011. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
egyébként ha valakinél valóban a hormonrendszer kóros működésének gyanúja áll fel, az azonnal orvossal (háziorvos --> endokrinológus szakember) kell konzultáljon, mert nem vicces dolog, vagy olyan ami egy kis hízást okoz aztán le van sz.arva.
2011. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!