Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 135 centi a csípőm. Elkezdtem...

135 centi a csípőm. Elkezdtem fogyózni, de félek hogy a bőr nem fog visszamenni a hasamon. Mik az esélyeim?

Figyelt kérdés
Egyetlen reményem, hogy fiatal vagyok még (25 alatt) és talán emiatt visszatud még menni a bőröm a hasamon. Elkezdtem fogyózni, le is ment már pár kiló, nem drasztikusan csinálom és tornázni is elkezdtem. Mik az esélyeim? A többi testrészem "nem érdekel" hogy visszamegy e (pl cici meg kar tuti nem fog visszamenni) de a hasamon nagyon kivagyok akadva hogy mi lesz velem! Szerintetek? Van remény?
2009. máj. 7. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyál sok-sok folyadékod és kend magad testáplóval. Hideg-meleg vizes váltott zuhany a hasra. Ezekkel sokat javítasz a bőröd "esélyein", mert fokozzák a rugalmasságát.
2009. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fogyózol túl gyorsan, hanem csak heti 1 kilót adsz le akkor valószínűleg nagyrészt követni fogja a bőröd a fogyást és nem nyúlik ki.
2009. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, hideg-meleg víz, megjegyeztem, csinálni is fogom! Csak még annyit, hogy a víz tényleg nagyon fontos? Nagyon nezehen gyűrök le napi 2 liter vizet mert nagyon utálom, szerintem még ember ennyire nem utálja a vizet mint én, szóval nehéz vele megküzdenem! A víz tényleg segíteni fog nekem a bőrnél? Leírod hogy pontosan miért? és mennyit kéne naponta innom? gondolom 2 liter az kevés hozzá... jaj nehéz nyárnak nézek elébe :(
2009. máj. 7. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem a 2 liter mar jo, de igyal izesitetlen teat, vagy teat mezzel, az is jo, gyümölcstea, ilyesmi, csak ne feketet. Amugy azert fontos, mert a viz belülröl hidratal. Az en böröm allapotan nagyon meglatszik, ha nem iszom eleget (en is uuutalom a vizet :) )

Nekem a hideg-meleg zuhany nagyon bejött (mindig hideggel kell befejezni!!!! es a meleg az nem forrot jelent, inkabb olyan langyosat), meg a kenegetes.

2009. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!!!!

Tegnap este már csináltam a hideg-meleg zuhanyt a hasamon, a hidegnél a csempét "markolásztam" annyira rossz volt, de amikor kiléptem a kádból nagyon frissítő érzés volt a hasamon :)

2009. máj. 8. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:

amugy ezzel en is ugy vagyok, hogy közben alig birom ki a hideget, de utana szerintem tök jo erzes :)

jah, meg amugy szaunaval is sokat segithetsz rajta, ha neha elmesz, tök rugalmassa teszi a bört..

2009. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tanácsaim:

1., Lassú fogyás időnként tartsál szünetet, de a súlyodat akkor is tarsd. A szünetekben mozogjál többet.

2., Egyszerű testápoló nem használ. A koffeines krémek visszahúzzák egy picit a megnyúlt bőrt. Vannak magyar gyártmányúak is. A natúrboltokban érdeklődj.

3. A szauna is jót tesz a bőr rugalmasságának.

4., Napi két liter folyadék

5., folyamatosan cseréld kisebb számra a ruhákat vagy vedd be őket.

2009. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!