Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy mértéket...

Mit tegyek hogy mértéket tudjak tartani?

Figyelt kérdés

nyár előtt elkezdtem fogyókúrázni és nagyon jól ment. nem ettem kenyeret,tésztát, zsírban sült ételeket,semmi cukrot se vajat se olajas kaját. lefogytam 5 kilót. aztán jött a nyár egyre többet engedtem meg magamnak először egy kicsit aztán már egyre többet. és végül teljesen elfeledkeztem a fogyókúráról és természetesen vissza híztam. pár napja megint elkezdtem és igazából azon gondolkodtam hogy akkor már sose ehetek egy tábla csokit vagy fagyit meg, mert akkor már megint elkezdek zabálni és visszahízok. tudnátok nekem valamit tanácsolni ha már megint lefogytam hogy hogyan tartsak mértéket ? természetesen nem akarom megszegni most a fogyókúrám ha már lefogytam 5-6 kilót utána gondoltam hogy nem mondok le minden finom kajáról :)

bocsi hogy sok lett :S


16/l


2011. nov. 6. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha hetente méred magad. Ha elkezdenek visszajönni a kilók, fogd vissza kicsit az étkezéseket. Előbb-utóbb ki fogod tapasztalni, nagyjából mennyi ételre van szükséged a súlytartáshoz.
2011. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg soha nem ehetsz meg egy tábla csokit... Normális ember nem töm magába egy egész táblával egyszerre (bár attól függ, mekkora a tábla, a Sport szelet még belefér).

Ne vonj meg magadtól annyi mindent, mit felsoroltál, és akkor nem fogsz 1 tábla csokira vágyni. Egyél 1-2 kockát, sportolj, és nem lesz baj.

Vizsgáld felül az étekezésedet, azért híztál vissza, mert nem megfelelően étkezel.

2011. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
havi 1x belefér a tábla:) csak akkor e legyne meki meg chips mellé
2011. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor sincs semmi, ha havi egyszer (vagy akár kétszer) degeszre zabálod magad mekivel, meg csokival, meg chipssel). A lényeg, hogy állíts össze magadnak olyan étrendet, amit életed végéig tudsz tartani, tehát az ízlésedhez igazodik, figyelembe veszi az egyéni igényeidet, az időbeosztásodat, mindent. Ha már természetessé válik, hogy úgy eszel, akkor csak nagyon ritkán fognak előfordulni kihágások szerintem.
2011. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) nem egyszerre gondoltam a tábla csokit :D megpróbálom véghez vinni a tanácsokat :))
2011. nov. 7. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!