Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "Zabálós nap" után érdemes...

"Zabálós nap" után érdemes 1-2 nap méregtelenítést tartani?

Figyelt kérdés
Tegnap pizsibuli volt, előre tudtam hogy lesz, és hogy én sem fogom megvonni magamtól a kaját aznap este:) rengeteget ettem, elég későn is, pop corn, pizza, csoki, muffin.. Ezek elég cukros dolgok és elég egészségtelenek, maximum 2napi méregtelenítés csak jót tehet nem? vagy inkább hagyjam és folytassam a diétámat hétfőtől? normális válaszokat várok:) L/17
2011. okt. 30. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Méregteleníts 1 napot, bár nem tudom mit értesz méregtelenítésen, én 1 évben 1-szer 1 liter langyos vízbe teszek 1 kanál sót és 10 percenként 2 dl-ert megiszok 1 óra alatt, a legutolsó pohár inkább már visszafele jönne de megéri, bár érdemes utána visszapótolnia bélflórát nekem az élőflórás yoghurt mindig beválik és persze aznap ne megyek el otthonról mert amúgy se tudnék...nekem ezt endokrinológus mondta mert hajlamos vagyok székrekedésre a pajzsmirigy alulműködésem miatt e mióta ezt megcsinálom 1-szer max 2-szer 1 évben és semmi bajom nincs. Szigorúan tilos sűrűn csinálni és 6 hónap szünet kell a kettő közt.

Ha sokat kell fogynod ez a hozzáállás hogy hagyjam a fenébe és folytassam egy másik naptól ha sokat ettem nem fog működni, mi lesz karácsonykor....

2011. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4-5 kg-ot kéne fogynom, és már a legvégén vagyok, szóval itt a legnehezebb.. nem sok van rajtam de zavar:) köszi, akkor ezt megcsinálom holnap! és nem is eszel akkor semmit aznap? mondjuk gondolom nem, mert úgyis kijönne. de ugye ez lefele fog kijönni, nem felfele?:)
2011. okt. 30. 17:07
 3/9 anonim ***** válasza:
de igen eszem, enni kell, persze nem csülökpörköltet:D párolt zöldség yoghurtok,esetleg natúr hús az nem fog kijönni mivel a gyomrodban lesz jó ideig, és nem fent fog kijönni az biztos, a sós víz ivásával lehet gond én az utolsó 2-nél már szoktam szenvedni hogy ne visszafele jöjjön mamám meg lenyakalja simán.. egyénfüggő
2011. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. okt. 30. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Kemény vagy kedves első. Én is kipróbálom, de nem lázasodtál be a sótól?
2011. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, ettől nem lázasodsz be. Sőt! Ha nagyon sósan eszel és sok só van a szervezetedben még nem is csinál semmit!
2011. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mennyi idő után hat? már több mint fél órája iszom, kevesebb mint fél liter van hátra, de még semmi:)
2011. okt. 31. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem is fog egyből hatni :) fel kell dolgozódnia kb 2-3 óra után.
2011. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen, már érzem a hatását..:)

köszi

2011. okt. 31. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!